100000 κύκλοι εγγραφής/κατάργησης 8K Bit Δελτία ταυτότητας εργαζομένων για επαγγελματικές ανάγκες
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τσιπ: | F08 | Διεπαφή επικοινωνίας: | RFID, τεχνολογία NFC |
|---|---|---|---|
| Συχνότητα: | 13,56 MHz, 13,56 Mhz | Εφαρμογή: | Ξενοδοχείο, Κάρτα Μέλους, Έλεγχος Πρόσβασης, Επαγγελματική κάρτα, τράπεζα, κίνηση, κλαμπ, γυμναστήρι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά: | Αδιάβροχο / Αδιάβροχο, MINI TAG | Συσκευασία: | Λευκό κουτί |
| Υλικό: | PVC, PET, βιο PVC, χαρτί | Μέγεθος: | 86*54*0,76mm ή προσαρμοσμένη έξυπνη κάρτα |
| Επιφάνεια καρτών: | Ματ/Γυαλιστερό/Φινίρισμα | Ανάγλυφο: | Χρυσό & Ασήμι |
| Τύπος: | M1 | Αποθήκευση δεδομένων: | 8000 |
| Στέγαση: | Πλαστικοποίηση, Αξιόπιστη, λεία επιφάνεια εκτύπωσης. | Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Προσαρμογή εκτύπωσης LOGO |
| Επισημαίνω |
13.56Mhz δελτία ταυτότητας υπαλλήλων,8K κάρτες ταυτότητας υπαλλήλων,Πιστοποιητικά RFID |
||
Περιγραφή προϊόντος
| Υλικό | PVC, PET, ξύλο, BioPVC και άλλα ειδικά υλικά |
| Μέγεθος | 85.5 * 54 * 0,86mm ή προσαρμοσμένες διαστάσεις |
| Εκτύπωση | Πλήρης έγχρωμη εκτύπωση |
| Συμβατό τσιπ | Δουλεύει με όλα τα κύρια συστήματα κλειδαριών |
| Συχνότητα | 13.56MHz |
| Τύπος | ISO/IEC14443 |
| Δυνατότητα δεδομένων | 8K bit |
| Θέρμανση λειτουργίας | -25°C έως 70°C |
| Επαναγράψτε τους κύκλους | 100Χίλιες φορές. |
| Διατήρηση δεδομένων | Πάνω από 10 χρόνια |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Εταιρική πύλη 100000 κύκλοι εγγραφής / διαγραφής 8K Bit Ταυτότητες υπαλλήλων για επιχειρηματικές περιπτώσεις Εταιρικές κάρτες RFID που προσφέρουν 100.000 κύκλους εγγραφής / διαγραφής με χωρητικότητα 8K bit, ιδανικές για εφαρμογές επιχειρηματικής ασφάλειας. Τεχνικές προδιαγραφές Υλικό PVC, PET, ξύλο, ...
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.