100000 چرخه نوشتن/پاک کردن کارتهای شناسایی کارمندان 8 کیلوبایتی برای مناسبتهای تجاری
جزئیات محصول
| تراشه: | F08 | رابط ارتباطی: | RFID، فناوری NFC |
|---|---|---|---|
| فرکانس: | 13.56 مگاهرتز، 13.56 مگاهرتز | برنامه: | هتل، کارت عضویت، کنترل دسترسی، کارت ویزیت، بانک، ترافیک، باشگاه، ورزشگاه، سوپر مارکت، پارکینگ و غیره |
| ویژگی های خاص: | ضد آب / ضد آب ، مینی برچسب | بسته بندی: | جعبه سفید |
| مواد: | پی وی سی، پت، پی وی سی زیستی، کاغذ | اندازه: | 86*54*0.76mm یا کارت هوشمند سفارشی |
| سطح کارت: | مات / براق / پایان | نقش برجسته: | طلا و نقره |
| تایپ کنید: | m1 | ذخیره سازی داده ها: | 8000 |
| مسکن: | لمینیت، قابل اطمینان، سطح چاپ صاف. | پشتیبانی سفارشی: | سفارشی سازی چاپ لوگو |
| برجسته کردن |
کارتهای شناسایی کارمندان 13.56 مگاهرتز,کارتهای کارمندان 8 کیلوبایتی,کارتهای NFC میفرایر RFID,8K employee id cards,RFID mifare nfc cards |
||
توضیحات محصول
| مواد | PVC، PET، چوب، BioPVC و سایر مواد سفارشی |
| اندازه | 85.5 * 54 * 0.86mm یا ابعاد سفارشی |
| چاپ | چاپ کامل رنگ |
| تراشه سازگار | با تمام سیستم های قفل اصلی کار می کنه |
| فرکانس | 13.56 مگاهرتز |
| استاندارد | ISO/IEC14443 |
| ظرفیت داده | 8K bit |
| دمای کار | -25°C تا 70°C |
| بازنویسی چرخه ها | 100هزار بار |
| نگهداری داده ها | بیش از 10 سال |
نکات برجسته محصول
فابریکه 100000 چرخه نوشتن / پاک کردن 8K بیت کارت شناسایی کارکنان برای مناسبت کسب و کار کارت های RFID فابریک که 100،000 چرخه نوشتن / پاک کردن با ظرفیت 8K بت را ارائه می دهند، ایده آل برای برنامه های امنیتی کسب و کار. مشخصات فنی مواد PVC، PET، چوب، BioPVC و سایر مواد سفارشی اندازه 85.5 * 54 * 0.86mm ی...
قفل درب هتل هوشمند کارت RFID با نرم افزار اقتصادی و پشتیبانی رایگان
قفل درب هتل با کارت هوشمند RFID بدون نرم افزار اقتصادی. دارای عمر باتری 18 ماهه، قدرت فشار 1000 کیلوگرمی، امنیت درجه C و سازگاری با انواع درب. ساخت و ساز بادوام با 100000+ تست چرخه.
قفل درب امنيتي هتل مقاوم به ضربه هاي خشن با عمر باتري 18 ماهه
قفل حرفه ای درب امنیتی هتل با عمر باتری 18 ماهه، مقاوم در برابر ضربه بیش از 1000 کیلوگرم. سازگار با انواع درب (چوب، فولاد، شیشه و غیره) و دسترسی کارت/کلید را ارائه می دهد. راه حل های قابل تنظیم در دسترس است.
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.