100000 Schrijfacties/Wisacties Cyclus 8K Bit Personeelskaarten Voor Zakelijke Gelegenheden
Productdetails
| Chip: | F08 | Communicatie-interface: | RFID, NFC-technologie |
|---|---|---|---|
| Frequentie: | 13,56 MHz, 13,56 MHz | Sollicitatie: | Hotel, lidmaatschapskaart, toegangscontrole, visitekaartje, bank, verkeer, club, sportschool, superm |
| Speciale kenmerken: | Waterdicht/weerbestendig, MINI TAG | Verpakking: | Witte doos |
| Materiaal: | PVC, PET, bio-PVC, papier | Maat: | 86*54*0,76 mm of aangepaste smartcard |
| Kaartoppervlakte: | Mat/Glans/afwerking | Embossing: | Goud Zilver |
| Type: | M1 | Gegevensopslag: | 8000 |
| Huisvesting: | Lamineren, betrouwbaar, glad printoppervlak. | Ondersteuning op maat: | LOGO-afdrukaanpassing |
| Markeren |
13.56Mhz personeelskaarten,8K personeelskaarten,RFID mifare nfc kaarten |
||
Productbeschrijving
| Materiaal | PVC, PET, Hout, BioPVC en andere op maat gemaakte materialen |
| Grootte | 85.5 * 54 * 0,86 mm of maatmaat |
| Drukwerk | Volkleurenprinten |
| Compatibele chip | Werkt met alle belangrijke slotsystemen |
| Frequentie. | 13.56MHz |
| Standaard | ISO/IEC 14443 |
| Gegevenscapaciteit | 8K bit |
| Werktemperatuur | -25°C tot 70°C |
| Cycli herschrijven | 100, 000 keer |
| Behoud van gegevens | Meer dan 10 jaar |
Producthoogtepunten
Factory Outlet 100000 Schrijf-/Verwijdercycli 8K Bit Werknemer ID-kaarten voor zakelijke gelegenheden Fabrieksauto RFID-kaarten met 100.000 schrijf-/wistcycli met 8K-bitcapaciteit, ideaal voor bedrijfsbeveiligingstoepassingen. Technische specificaties Materiaal PVC, PET, Hout, BioPVC en andere op ...
Economische software Gratis ondersteuning Smart Card Hotel deur slot Met RFID kaart
Economisch, softwarevrij RFID-smartcard hoteldeurslot. Met een batterijduur van 18 maanden, een druksterkte van 1000 kg, klasse C-beveiliging en compatibiliteit met verschillende deurtypes. Duurzame constructie met meer dan 100.000 cyclustests.
Hotel beveiligingsdeurslot bestand tegen geweldige impact met 18 maanden batterijduur
Professioneel hotelveiligheidsdeurslot met een batterijduur van 18 maanden, bestand tegen schokken van >1000 kg. Compatibel met verschillende deurtypes (hout, staal, glas, enz.) en biedt toegang met kaart/sleutel. Aanpasbare oplossingen beschikbaar.
Praktisch Split Type Swipe Card Deurslot voor Appartement Hotel Kantoorgebouw
EVERSAFE brandwerend RFID-smartslot met Wi-Fi-connectiviteit, batterijduur van 18 maanden en duurzame roestvrijstalen constructie. Ondersteunt OEM/ODM-aanpassingen voor hotels en commerciële gebouwen.
Fabriek Hot Sale Contactloos Toegang Smart Lock voor Hotel
Contactloos slim slot voor hotels met een batterijduur van 18 maanden, een druksterkte van 1000 kg en Wi-Fi-connectiviteit. Ondersteunt kaart- en sleutelinvoer, werkt op verschillende deurtypes en werkt bij extreme temperaturen (-20℃ tot 60℃).
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.