Προσαρμόσιμες κάρτες ξενοδοχείου PVC για κλειδαριές πόρτας Mifare με εργοστασιακή τιμή
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τσιπ: | F08 | Διεπαφή επικοινωνίας: | RFID, τεχνολογία NFC |
|---|---|---|---|
| Συχνότητα: | 13,56 MHz, 13,56 Mhz | Εφαρμογή: | Ξενοδοχείο, Κάρτα Μέλους, Έλεγχος Πρόσβασης, Επαγγελματική κάρτα, τράπεζα, κίνηση, κλαμπ, γυμναστήρι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά: | Αδιάβροχο / Αδιάβροχο, MINI TAG | Συσκευασία: | Λευκό κουτί |
| Υλικό: | PVC, PET, βιο PVC, χαρτί | Μέγεθος: | 86*54*0,76mm ή προσαρμοσμένη έξυπνη κάρτα |
| Επιφάνεια καρτών: | Ματ/Γυαλιστερό/Φινίρισμα | Ανάγλυφο: | Χρυσό & Ασήμι |
| Τύπος: | M1 | Αποθήκευση δεδομένων: | 8K |
| Στέγαση: | Πλαστικοποίηση, Αξιόπιστη, λεία επιφάνεια εκτύπωσης. | Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Προσαρμογή εκτύπωσης LOGO |
| Επισημαίνω |
Κάρτες ξενοδοχείου Mifare,Κάρτες Mifare για κλειδαριές πόρτας,Κάρτα M1 mifare 13.56 mhz |
||
Περιγραφή προϊόντος
Κάρτες κλειδιού RFID υψηλής ποιότητας σχεδιασμένες για συστήματα κλειδαριών πόρτας ξενοδοχείων με πλήρεις επιλογές προσαρμογής και τιμές χονδρικής.

| Υλικό | PVC, PET, Ξύλο, BioPVC και άλλες προσαρμόσιμες επιλογές |
|---|---|
| Τυπικό Μέγεθος | 85,5 * 54 * 0,86mm ή προσαρμοσμένα μεγέθη διαθέσιμα |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση πλήρους χρώματος με προσαρμοσμένα σχέδια |
| Συμβατότητα Chip | Λειτουργεί με όλους τους κύριους κατασκευαστές συστημάτων κλειδαριών |
| Συχνότητα | 13,56MHz |
| Πρότυπο | Συμβατό με ISO/IEC14443 |
| Χωρητικότητα Δεδομένων | Αποθήκευση 8K bit |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -25°C έως 70°C |
| Κύκλος Επανεγγραφής | 100.000 φορές |
| Διατήρηση Δεδομένων | Πάνω από 10 χρόνια |
Παρέχουμε κάρτες RFID συμβατές με τα συστήματα των περισσότερων μεγάλων κατασκευαστών κλειδαριών. Προσφέρουμε πακέτα δειγμάτων για τη δοκιμή της συμβατότητας καρτών chip RFID με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις του συστήματός σας.

Το BioPVC® είναι ένα 100% οξο-βιοδιασπώμενο υλικό PVC που βιοδιασπάται σε συνθήκες χωματερής χωρίς να παράγει αέριο μεθάνιο, ακόμη και σε περιβάλλοντα χωρίς οξυγόνο. Η διαδικασία αποικοδόμησης περιλαμβάνει οξειδωτική διάσπαση μακρομορίων ακολουθούμενη από πλήρη βιοδιάσπαση.

- Ιστορικό Εταιρείας: Με έδρα το Jiangsu, Κίνα από το 2010, εξυπηρετώντας τις αγορές της Νοτιοανατολικής Ασίας, της Βόρειας Αμερικής, της Ανατολικής Ευρώπης και της Νότιας Ασίας.
- Προσαρμογή: Ναι, δεχόμαστε προσαρμοσμένες προδιαγραφές για την ονομαστική ισχύ, την τάση και άλλες παραμέτρους προϊόντος.
- Ολοκληρωμένα Συστήματα: Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις, συμπεριλαμβανομένου λογισμικού κλειδαριών ξενοδοχείων, συστημάτων ελέγχου εισόδου και συστημάτων ελέγχου ανελκυστήρων.
- Ανταγωνιστικά Πλεονεκτήματα: Έμπειρη ομάδα Ε&Α, ισχυρός ποιοτικός έλεγχος, δυνατότητες αντιστοίχισης συστημάτων και ανταγωνιστικές τιμές μέσω ολοκλήρωσης της εφοδιαστικής αλυσίδας.
- Όροι Πληρωμής: Δεχόμαστε PayPal, Alibaba, T/T, L/C. Για μαζικές παραγγελίες: 50% προκαταβολή πριν την παραγωγή, υπόλοιπο πριν την αποστολή.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Χονδρική Τιμή Προσαρμόσιμης Κάρτας Επιχειρηματικής Ταυτότητας από PVC για Κλειδαριές Πόρτας Ξενοδοχείου με Εργοστασιακή Έκπτωση Επισκόπηση Προϊόντος Κάρτες κλειδιού RFID υψηλής ποιότητας σχεδιασμένες για συστήματα κλειδαριών πόρτας ξενοδοχείων με πλήρεις επιλογές προσαρμογής και τιμές χονδρικής. Τεχ...
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.