13.56Mhz PVC RFID mifare NFC κάρτα ελέγχου πρόσβασης με Factory Custom
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τσιπ: | F08 | Διεπαφή επικοινωνίας: | RFID, τεχνολογία NFC |
|---|---|---|---|
| Συχνότητα: | 13,56 MHz, 13,56 Mhz | Εφαρμογή: | Ξενοδοχείο, Κάρτα Μέλους, Έλεγχος Πρόσβασης, Επαγγελματική κάρτα, τράπεζα, κίνηση, κλαμπ, γυμναστήρι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά: | Αδιάβροχο / Αδιάβροχο, MINI TAG | Συσκευασία: | Λευκό κουτί |
| Υλικό: | PVC, PET, βιο PVC, χαρτί | Μέγεθος: | 86*54*0,76mm ή προσαρμοσμένη έξυπνη κάρτα |
| Επιφάνεια καρτών: | Ματ/Γυαλιστερό/Φινίρισμα | Ανάγλυφο: | Χρυσό & Ασήμι |
| Τύπος: | M1 | Αποθήκευση δεδομένων: | 8000 |
| Στέγαση: | Πλαστικοποίηση, Αξιόπιστη, λεία επιφάνεια εκτύπωσης. | Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Προσαρμογή εκτύπωσης LOGO |
| Επισημαίνω |
13.56Mhz rfid πυρκαγιά,NFC rfid,Έλεγχος πρόσβασης κάρτες μου |
||
Περιγραφή προϊόντος
| Υλικό | PVC, PET, Ξύλο, BioPVC, κ.λπ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 85.5 * 54 * 0.86mm ή Προσαρμοσμένο |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση πλήρους χρώματος |
| Διαθέσιμο Chip | Συμβατό με όλα τα κύρια συστήματα κλειδώματος |
| Συχνότητα | 13.56MHz |
| Πρότυπο | ISO/IEC14443 |
| Χωρητικότητα Δεδομένων | 8K bit |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -25°C έως 70°C |
| Κύκλος Επανεγγραφής | 100.000 φορές |
| Διατήρηση Δεδομένων | Πάνω από 10 χρόνια |
- Ιστορικό Εταιρείας: Βασισμένη στο Jiangsu, Κίνα από το 2010, εξυπηρετώντας τη Νοτιοανατολική Ασία, τη Βόρεια Αμερική, την Ανατολική Ευρώπη και τη Νότια Ασία.
- Προσαρμογή: Ναι, μπορούμε να προσαρμόσουμε τα προϊόντα στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
- Ολοκληρωμένα Συστήματα: Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις, συμπεριλαμβανομένου λογισμικού κλειδαριών ξενοδοχείων, συστημάτων ελέγχου πρόσβασης και συστημάτων ελέγχου ανελκυστήρων.
- Ανταγωνιστικό Πλεονέκτημα: Έμπειρη ομάδα R&D, ισχυρός ποιοτικός έλεγχος, δυνατότητες αντιστοίχισης συστημάτων και ανταγωνιστικές τιμές μέσω ολοκλήρωσης της εφοδιαστικής αλυσίδας.
- Όροι Πληρωμής: Αποδεχόμαστε PayPal, Alibaba, T/T, L/C. Για μαζικές παραγγελίες: 50% προκαταβολή πριν την παραγωγή, υπόλοιπο πριν την αποστολή.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Προσαρμοσμένη κάρτα NFC PVC 13.56MHz για έλεγχο πρόσβασης με εργοστασιακή προσαρμογή Προσαρμοσμένες κάρτες NFC συμβατές με όλα τα κύρια συστήματα ελέγχου πρόσβασης, διαθέσιμες σε διάφορα υλικά με πλήρεις επιλογές προσαρμογής. Τεχνικές Προδιαγραφές Υλικό PVC, PET, Ξύλο, BioPVC, κ.λπ. Μέγεθος 85.5 * ...
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.