13.56Mhz PVC RFID MiFare NFC Karta Kontroli Dostępu Z fabryczną niestandardową
Szczegóły produktu
| Żeton: | F08 | Interfejs komunikacyjny: | Technologia RFID, NFC |
|---|---|---|---|
| Częstotliwość: | 13,56 MHz, 13,56 MHz | Aplikacja: | Hotel, karta członkowska, kontrola dostępu, wizytówka, bank, ruch uliczny, klub, siłownia, supermark |
| Funkcje specjalne: | Wodoodporne / odporne na warunki atmosferyczne, mini tag | Opakowanie: | Białe pudełko |
| Tworzywo: | PCV, PET, Bio PVC, papier | Rozmiar: | 86 * 54 * 0,76 mm lub niestandardowa karta inteligentna |
| Powierzchnia karty: | Matowy/połysk/wykończenie | Tłoczenie: | Złoto Srebro |
| Typ: | M1 | Przechowywanie danych: | 8000 |
| Mieszkania: | Laminowanie, niezawodna, gładka powierzchnia druku. | Indywidualne wsparcie: | Personalizacja druku LOGO |
| Podkreślić |
13.56Mhz rfid miary,NFC rfid mifare,Kontrola dostępu karty myfare |
||
Opis produktu
| Materiał | PVC, PET, Drewno, BioPVC itp. |
|---|---|
| Wielkość | 85.5 * 54 * 0,86 mm lub na zamówienie |
| Drukowanie | Drukowanie w pełnych kolorach |
| Dostępny chip | Kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami zamków |
| Częstotliwość | 13.56MHz |
| Standardowy | ISO/IEC 14443 |
| Pojemność danych | 8K bit |
| Temperatura pracy | -25 do 70°C |
| Przepisanie cyklu | 100, 000 razy |
| Przechowywanie danych | Ponad 10 lat |
- Przedsiębiorstwo:Z siedzibą w Jiangsu w Chinach od 2010 r., obsługując Azję Południowo-Wschodnią, Amerykę Północną, Europę Wschodnią i Azję Południową.
- Dostosowanie:Tak, możemy dostosować produkty do konkretnych wymagań.
- Kompletne systemy:Zapewniamy kompleksowe rozwiązania, w tym oprogramowanie do zamków hotelowych, systemy kontroli dostępu i systemy kontroli wind.
- Zalety konkurencyjne:Doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, silna kontrola jakości, możliwości dopasowywania systemów i konkurencyjne ceny poprzez integrację łańcucha dostaw.
- Warunki płatności:Akceptujemy PayPal, Alibaba, T/T, L/C. W przypadku zamówień hurtowych: depozyt 50% przed produkcją, saldo przed wysyłką.
Najważniejsze cechy produktu
Fabryczna niestandardowa 13.56Mhz PVC RFID NFC Karta sterowania dostępem NFC Karta z niestandardową fabryczną Niestandardowe karty NFC kompatybilne ze wszystkimi głównymi systemami kontroli dostępu, dostępne w różnych materiałach z pełnymi opcjami dostosowania. Specyfikacje techniczne Materiał PVC, ...
Ekonomiczny zamek hotelowy na kartę inteligentną z obsługą RFID i darmowym wsparciem
Ekonomiczny, niewymagający oprogramowania zamek do drzwi hotelowych na kartę inteligentną RFID. Charakteryzuje się 18-miesięczną żywotnością baterii, wytrzymałością na nacisk 1000 kg, bezpieczeństwem klasy C i kompatybilnością z różnymi typami drzwi. Trwała konstrukcja z testami ponad 100 000 cykli.
Zamek drzwiowy hotelowy odporny na gwałtowny uderzenie z 18 miesięczną żywotnością baterii
Profesjonalny zamek bezpieczeństwa do drzwi hotelowych z 18-miesięczną żywotnością baterii, odporny na uderzenie >1000kg. Kompatybilny z różnymi typami drzwi (drewnianych, stalowych, szklanych itp.) i umożliwia dostęp za pomocą karty/klucza. Dostępne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Praktyczny zamek do drzwi na kartę zbliżeniową typu split do apartamentu, hotelu, biurowca
Ognioodporny inteligentny zamek RFID EVERSAFE z łącznością Wi-Fi, 18-miesięczną żywotnością baterii i trwałą konstrukcją ze stali nierdzewnej. Obsługuje dostosowywanie OEM/ODM dla hoteli i budynków komercyjnych.
Gorąca wyprzedaż fabryczna bezdotykowy inteligentny zamek do hotelu
Bezdotykowy inteligentny zamek do hoteli z 18-miesięczną żywotnością baterii, wytrzymałością na nacisk 1000 kg i łącznością Wi-Fi. Obsługuje wprowadzanie kart i kluczy, działa na różnych typach drzwi i działa w ekstremalnych temperaturach (-20 ℃ do 60 ℃).
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.