Ψηφιακές Κάρτες PET Mifare 13.56MHz 8K Για Αδιάβροχη Κάρτα Κλειδί Ξενοδοχείου Rfid Για Ξενοδοχείο Διαμέρισμα
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τσιπ: | F08 | Διεπαφή επικοινωνίας: | RFID, τεχνολογία NFC |
|---|---|---|---|
| Συχνότητα: | 13,56 MHz, 13,56 Mhz | Εφαρμογή: | Ξενοδοχείο, Κάρτα Μέλους, Έλεγχος Πρόσβασης, Επαγγελματική κάρτα, τράπεζα, κίνηση, κλαμπ, γυμναστήρι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά: | Αδιάβροχο / Αδιάβροχο, MINI TAG | Συσκευασία: | Λευκό κουτί |
| Υλικό: | PVC, PET, βιο PVC, χαρτί | Μέγεθος: | 86*54*0,76mm ή προσαρμοσμένη έξυπνη κάρτα |
| Επιφάνεια καρτών: | Ματ/Γυαλιστερό/Φινίρισμα | Ανάγλυφο: | Χρυσό & Ασήμι |
| Τύπος: | M1 | Αποθήκευση δεδομένων: | 8000 |
| Στέγαση: | Πλαστικοποίηση, Αξιόπιστη, λεία επιφάνεια εκτύπωσης. | Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Προσαρμογή εκτύπωσης LOGO |
| Επισημαίνω |
Κάρτες PET Mifare,Κάρτες Mifare 13.56MHz,Κάρτα κλειδί ξενοδοχείου 8K |
||
Περιγραφή προϊόντος

| Υλικό | PVC, PET, ξύλο, BioPVC κλπ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 85.5*54*0.86mm ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Εκτύπωση | Πλήρης έγχρωμη εκτύπωση |
| Διαθέσιμο τσιπ | Συμβατό με όλα τα κύρια συστήματα κλειδαριών |
| Συχνότητα | 13.56MHz |
| Τύπος | ISO/IEC14443 |
| Δυνατότητα δεδομένων | 8K bit |
| Αποδεκτή θερμοκρασία λειτουργίας | -25-70 βαθμοί. |
| Επαναγράψτε κύκλο | 100Χίλιες φορές. |
| Αποθήκευση δεδομένων | άνω των 10 ετών |


- Ποιοι είμαστε εμείς;Είμαστε με έδρα το Jiangsu της Κίνας, ξεκινάμε από το 2010, πουλάμε στη Νοτιοανατολική Ασία, τη Βόρεια Αμερική, την Ανατολική Ευρώπη, τη Νότια Ασία.
- Μπορείτε να προσαρμόσετε την ονομαστική ισχύ ή τάση;Ναι, η προσαρμογή των προϊόντων είναι αποδεκτή.
- Μπορεί η εταιρεία σας να παρέχει ολόκληρο το σύστημα (όπως λογισμικό κλειδαριών ξενοδοχείων, σύστημα φύλαξης εισόδου, σύστημα ελέγχου ανελκυστήρα κ.λπ.);Ναι, μπορούμε να παρέχουμε το απαραίτητο θέμα ανάλογα.
- Γιατί να αγοράσετε από εμάς και όχι από άλλους προμηθευτές;Έχουμε μια έμπειρη ομάδα τεχνικής έρευνας και ανάπτυξης.Το πλεονέκτημα τιμής που παρέχουν οι δυνατότητες ολοκλήρωσης της εφοδιαστικής αλυσίδας.
- Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;Δεχόμαστε την πληρωμή από Paypal, Alibaba, T / T, L / C, κλπ. για την ομαλή παραγγελία, χρεώνουμε 50% πριν από την παραγωγή και την υπόλοιπη πληρωμή πριν από την αποστολή.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Εταιρεία χονδρικής πώλησης PET ψηφιακή κάρτα 13.56MHz 8K για αδιάβροχο RFID κάρτα κλειδιού ξενοδοχείου για ξενοδοχείο ή διαμέρισμα Επαγγελματικές κάρτες κλειδιών RFID που έχουν σχεδιαστεί για συστήματα ελέγχου πρόσβασης σε ξενοδοχεία και διαμερίσματα, με αδιάβροχη κατασκευή και υψηλή συμβατότητα. Πρ...
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.