PET Dijital Mifare Kartları 13.56MHz 8K Su geçirmez Rfid Otel Anahtar Kartı Otel Dairesine
Ürün Detayları
| Çip: | F08 | İletişim arayüzü: | RFID, NFC Teknolojisi |
|---|---|---|---|
| Sıklık: | 13,56 MHz, 13,56 MHz | Başvuru: | Otel, Üyelik Kartı, Erişim Kontrolü, Kartvizit, banka, trafik, kulüp, spor salonu, süpermarket, otop |
| Özel Özellikler: | Su geçirmez / hava koşullarına dayanıklı, mini etiket | Ambalajlama: | Beyaz Kutu |
| Malzeme: | PVC, PET, Biyo PVC, Kağıt | Boyut: | 86*54*0.76mm veya özelleştirilmiş akıllı kart |
| Kart Yüzeyi: | Mat/Parlak/kaplama | Kabartma: | Altın gümüş |
| Tip: | M1 | Veri Depolama: | 8000 |
| Konut: | Laminasyon, Güvenilir, pürüzsüz baskı yüzeyi. | Özelleştirilmiş destek: | LOGO Baskı Özelleştirme |
| Vurgulamak |
PET Mifare Kartları,13.56MHz Mifare Kartları,8K otel anahtar kartı |
||
Ürün Açıklaması

| Malzeme | PVC, PET, Ahşap, BioPVC vb. |
|---|---|
| Boyut | 85.5*54*0.86mm veya Özelleştirilmiş boyut |
| Baskı | Tam Renkli Baskı |
| Mevcut Çip | Tüm büyük kilit sistemleriyle uyumlu |
| Frekans | 13.56MHz |
| Standart | ISO/IEC14443 |
| Veri kapasitesi | 8K bit |
| Kabul edilen çalışma sıcaklığı | -25-70 derece |
| Yeniden yazma döngüsü | 100.000 kez |
| Veri kaydı | 10 Yıldan fazla |


- Biz kimiz? Jiangsu, Çin merkezliyiz, 2010'dan beri faaliyetteyiz, Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika, Doğu Avrupa, Güney Asya'ya satış yapıyoruz.
- Anma gücünü veya voltajını özelleştirebilir misiniz? Evet, ürünleri özelleştirmek kabul edilebilir.
- Şirketiniz tüm sistemi (otel kilitleri yazılımı, giriş kontrol sistemi, asansör kontrol sistemi vb. gibi) sağlayabilir mi? Evet, gerekli konuyu buna göre sağlayabiliriz.
- Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız? Deneyimli profesyonel teknik araştırma ve geliştirme ekibimiz var. Kontrol sistemi eşleştirme yeteneği/Ar-Ge ve kalite kontrol yeteneği. Tedarik zinciri entegrasyon yeteneklerinden kaynaklanan fiyat avantajı.
- Ödeme koşullarınız nelerdir? Toplu siparişler için Paypal, Alibaba, T/T, L/C vb. ile ödeme kabul ediyoruz, üretim öncesi %50 ve sevkiyat öncesi kalan bakiye ödemesi alıyoruz.
Ürün Özellikleri
Fabrika Toptan PET Dijital Kart 13.56MHz 8K Su Geçirmez RFID Otel Anahtar Kartı Otel veya Apartman için Otel ve apartman erişim kontrol sistemleri için tasarlanmış, su geçirmez yapı ve yüksek uyumluluk özelliklerine sahip profesyonel RFID anahtar kartları. Ürün Özellikleri Malzeme PVC, PET, Ahşap, ...
RFID Kartlı Akıllı Kart Otel Kapı Kilidi, Ekonomik Yazılım Ücretsiz Destek
Ekonomik, yazılım gerektirmeyen RFID akıllı kart otel kapı kilidi. 18 ay pil ömrü, 1000 kg basınç dayanımı, C Sınıfı güvenlik ve çeşitli kapı tipleriyle uyumluluk özelliklerine sahiptir. 100.000'den fazla döngü testiyle dayanıklı yapı.
Otel Güvenlik Kapısı Kilitleri 18 aylık pil ömrü ile şiddetli darbeye dayanıklı.
18 ay pil ömrüne sahip, 1000 kg'dan fazla darbeye dayanıklı profesyonel otel güvenlik kapısı kilidi. Çeşitli kapı tipleriyle (ahşap, çelik, cam vb.) uyumludur ve kartlı/anahtarlı erişim imkanı sunar. Özelleştirilebilir çözümler mevcuttur.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.