Χονδρική πώληση ιδιωτικής ετικέτας Αντιεκρηκτική και ανθεκτική στις τρύπες κλειδαριά από ανοξείδωτο χάλυβα
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων: | Κάρτα Μνήμης | Βαθμός ασφαλείας κυλίνδρου κλειδαριάς: | Γ τάξη |
|---|---|---|---|
| Δίκτυο: | Wi-Fi | Έξυπνη εφαρμογή: | Κανένας |
| Τύπος πόρτας: | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, Πόρτα αλουμινίου, Ορειχά | Υλικό: | Ανοξείδωτος χάλυβας, Χάλυβας, Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνη κλειδαριά πόρτας για διαμέρισμα/ξενοδοχείο | Εξουσία: | 4 τμχ αλκαλική μπαταρία 6V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 18 μηνών | Αντοχή πίεσης: | περισσότερα από 1000 k |
| Εφαρμοστέο πάχος πόρτας: | 40-50 χλστ | βάρος: | 3 κιλά |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις: | -20℃ -60 ℃, υγρασία ≤95% Χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη. | ||
| Επισημαίνω |
Έξυπνη κλειδαριά πόρτας από ανοξείδωτο χάλυβα,ανθεκτική σε τρύπες κλειδαριά πόρτας διαμερίσματος,Αντιεκρηκτική κλειδαριά ξενοδοχείου |
||
Περιγραφή προϊόντος
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά πόρτας για διαμέρισμα/ξενοδοχείο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC6V με συναγερμό χαμηλής ισχύος μπαταρίας σε 4,8V |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 18 μήνες τυπική χρήση |
| Δυνατότητα πίεσης | Περισσότερα από 1000 kg |
| Εφαρμόσιμες πόρτες | Πύλες από ξύλο, πόρτες από σίδηρο, πόρτες ασφαλείας και παρόμοια είδη |
| Βάρος | Περίπου 2,6 kg |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις | Θερμοκρασία: -20°C έως 60°C, υγρασία ≤95%, χωρίς διαβρωτικά αέρια ή σκόνη |
- 100,000 κύκλοι για δοκιμή αντοχής ξεκλείδωσης και σάρωσης κάρτας
- Αυτόματη συναρμολόγηση ρομπότ για συνεπή εγκατάσταση μερών
- Δοκιμή γήρανσης των τσιπ 24 ωρών για την αξιοπιστία των ηλεκτρονικών εξαρτημάτων
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Αντιεκρηκτική και ανθεκτική σε τρυπήματα έξυπνη κλειδαριά πόρτας από ανοξείδωτο χάλυβα Επαγγελματική έξυπνη κλειδαριά πόρτας σχεδιασμένη για εφαρμογές διαμερισμάτων και ξενοδοχείων, με προηγμένη τεχνολογία ασφαλείας και ανθεκτική κατασκευή. Προδιαγραφές προϊόντος Προδιαγραφές Λεπτομέρειες Ονομασία τ...
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.