Ηλεκτρονική ειδοποίηση χαμηλής μπαταρίας έξυπνη κλειδαριά πόρτας για ξενοδοχεία με δωρεάν σύστημα ξενοδοχείων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων: | Κάρτα Μνήμης | Βαθμός ασφαλείας κυλίνδρου κλειδαριάς: | Γ τάξη |
|---|---|---|---|
| Δίκτυο: | Wi-Fi | Έξυπνη εφαρμογή: | Κανένας |
| Τύπος πόρτας: | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, Πόρτα αλουμινίου, Ορειχά | Υλικό: | Ανοξείδωτος χάλυβας, Χάλυβας, Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Όνομα προϊόντος: | Κλειδαριά για ξενοδοχείο με δωρεάν σύστημα ξενοδοχείου | Εξουσία: | 4 τμχ αλκαλική μπαταρία 6V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 18 μηνών | Αντοχή πίεσης: | περισσότερα από 1000 k |
| Εφαρμοστέο πάχος πόρτας: | 40-50 χλστ | βάρος: | 3 κιλά |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις: | -20℃ -60 ℃, υγρασία ≤95% Χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη. | ||
| Επισημαίνω |
Χαμηλή μπαταρία έξυπνη κλειδαριά πόρτας,Έξυπνη κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου,Κλειδωτές εισόδου χωρίς κλειδί Wi-Fi |
||
Περιγραφή προϊόντος
Ως επαγγελματίας κατασκευαστής έξυπνων κλειδαριών, προσφέρουμε το 912Y-20 με πλήρεις υπηρεσίες προσαρμογής OEM / ODM.
Με χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή έξυπνων κλειδαριών, παρέχουμε αξιόπιστα, κλιμακώμενα και προσαρμόσιμα συστήματα κλειδαριών ξενοδοχείων προσαρμοσμένα στις παγκόσμιες αγορές.κινητή πρόσβαση, και έξυπνη διαχείριση για να βοηθήσει τους εταίρους να δημιουργήσουν ανταγωνιστικά έξυπνα ξενοδοχειακά έργα.

| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Κλειδώματα για ξενοδοχεία με δωρεάν σύστημα ξενοδοχείων |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC6V, συναγερμός χαμηλής μπαταρίας 4,8V |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 18 μήνες |
| Δυνατότητα πίεσης | Περισσότερα από 1000 kg |
| Εφαρμόσιμοι τύποι θυρών | Ξύλινη πόρτα, σιδερένια πόρτα, πόρτα ασφαλείας και πολλά άλλα |
| Βάρος | Περίπου 3,5 κιλά. |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις | Θερμοκρασία: -20 °C -60 °C, υγρασία ≤95%, χωρίς διαβρωτικά αέρια και σκόνη |
- 100,000 φορές για δοκιμή ξεκλείδωσης και σάρωσης κάρτας
- Αυτοματοποιημένη συναρμολόγηση με ρομπότ εξαρτημάτων
- Δοκιμή γήρανσης των τσιπ 24 ωρών
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
2025 Hot Sale Low Battery Voice Alert Smart Door Lock για ξενοδοχεία με δωρεάν σύστημα ξενοδοχείων Ως επαγγελματίας κατασκευαστής έξυπνων κλειδαριών, προσφέρουμε το 912Y-20 με πλήρεις υπηρεσίες προσαρμογής OEM / ODM. Με χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή έξυπνων κλειδαριών, παρέχουμε αξιόπιστα, κλιμακώμ...
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.