OEM Kabul edilen Mifare Kartları 100000 Yazma / Silme Döngüleri 8K Bit 13.56Mhz RFID Kartı
Ürün Detayları
| Çip: | F08 | İletişim arayüzü: | RFID, NFC Teknolojisi |
|---|---|---|---|
| Sıklık: | 13,56 MHz, 13,56 MHz | Başvuru: | Otel, Üyelik Kartı, Erişim Kontrolü, Kartvizit, banka, trafik, kulüp, spor salonu, süpermarket, otop |
| Özel Özellikler: | Su geçirmez / hava koşullarına dayanıklı, mini etiket | Ambalajlama: | Beyaz Kutu |
| Malzeme: | PVC, PET, Biyo PVC, Kağıt | Boyut: | 86*54*0.76mm veya özelleştirilmiş akıllı kart |
| Kart Yüzeyi: | Mat/Parlak/kaplama | Kabartma: | Altın gümüş |
| Tip: | M1 | Veri Depolama: | 8K |
| Konut: | Laminasyon, Güvenilir, pürüzsüz baskı yüzeyi. | Özelleştirilmiş destek: | LOGO Baskı Özelleştirme |
| Vurgulamak |
OEM Mifare Kartları,8K Mifare Kartları,13.56MHZ RFID Kart |
||
Ürün Açıklaması
| Malzeme | PVC, PET, Ahşap, BioPVC vb. |
|---|---|
| Boyut | 85.5*54*0.86mm veya Özelleştirilmiş boyut |
| Baskı | Tam Renkli Baskı |
| Mevcut Çip | Tüm büyük kilit sistemleriyle uyumlu |
| Frekans | 13.56MHz |
| Standart | ISO/IEC14443 |
| Veri kapasitesi | 8K bit |
| Kabul edilen çalışma sıcaklığı | -25-70 derece |
| Yeniden yazma döngüsü | 100.000 kez |
| Veri saklama | 10 Yıldan fazla |
Ürün Özellikleri
OEM Kabul Edildi 100.000 Yazma/Silme Döngüsü 8K Bit 13.56Mhz Rfid Kart Fabrika Doğrudan Satış Büyük kilit sistemleriyle uyumlu, yüksek performanslı RFID kartların fabrika doğrudan satışı. Teknik Özellikler Malzeme PVC, PET, Ahşap, BioPVC vb. Boyut 85.5*54*0.86mm veya Özelleştirilmiş boyut Baskı Tam ...
RFID Kartlı Akıllı Kart Otel Kapı Kilidi, Ekonomik Yazılım Ücretsiz Destek
Ekonomik, yazılım gerektirmeyen RFID akıllı kart otel kapı kilidi. 18 ay pil ömrü, 1000 kg basınç dayanımı, C Sınıfı güvenlik ve çeşitli kapı tipleriyle uyumluluk özelliklerine sahiptir. 100.000'den fazla döngü testiyle dayanıklı yapı.
Otel Güvenlik Kapısı Kilitleri 18 aylık pil ömrü ile şiddetli darbeye dayanıklı.
18 ay pil ömrüne sahip, 1000 kg'dan fazla darbeye dayanıklı profesyonel otel güvenlik kapısı kilidi. Çeşitli kapı tipleriyle (ahşap, çelik, cam vb.) uyumludur ve kartlı/anahtarlı erişim imkanı sunar. Özelleştirilebilir çözümler mevcuttur.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.