OEM Geaccepteerde Mifare Kaarten 100000 Schrijf/Wis Cycli 8K Bit 13.56Mhz RFID Kaart
Productdetails
| Chip: | F08 | Communicatie-interface: | RFID, NFC-technologie |
|---|---|---|---|
| Frequentie: | 13,56 MHz, 13,56 MHz | Sollicitatie: | Hotel, lidmaatschapskaart, toegangscontrole, visitekaartje, bank, verkeer, club, sportschool, superm |
| Speciale kenmerken: | Waterdicht/weerbestendig, MINI TAG | Verpakking: | Witte doos |
| Materiaal: | PVC, PET, bio-PVC, papier | Maat: | 86*54*0,76 mm of aangepaste smartcard |
| Kaartoppervlakte: | Mat/Glans/afwerking | Embossing: | Goud Zilver |
| Type: | M1 | Gegevensopslag: | 8k |
| Huisvesting: | Lamineren, betrouwbaar, glad printoppervlak. | Ondersteuning op maat: | LOGO-afdrukaanpassing |
| Markeren |
OEM Mifare Kaarten,8K Mifare Kaarten,13.56Mhz RFID-kaart |
||
Productbeschrijving
| Materiaal | PVC, PET, Hout, BioPVC etc. |
|---|---|
| Afmeting | 85,5*54*0,86 mm of Aangepaste afmeting |
| Bedrukking | Full Color Printing |
| Beschikbare Chip | Compatibel met alle belangrijke sluitsystemen |
| Frequentie | 13,56 MHz |
| Standaard | ISO/IEC14443 |
| Gegevenscapaciteit | 8K bit |
| Geaccepteerde werktemperatuur | -25-70 graden |
| Herschrijfbare cyclus | 100.000 keer |
| Gegevensopslag | meer dan 10 jaar |
Producthoogtepunten
OEM Geaccepteerd 100.000 Schrijf/Wis Cycli 8K Bit 13.56Mhz Rfid Kaart Fabrieks Directe Verkoop Fabrieksverkoop van hoogwaardige RFID-kaarten ontworpen voor compatibiliteit met de belangrijkste sluitsystemen. Technische Specificaties Materiaal PVC, PET, Hout, BioPVC etc. Afmeting 85,5*54*0,86 mm of ...
Economische software Gratis ondersteuning Smart Card Hotel deur slot Met RFID kaart
Economisch, softwarevrij RFID-smartcard hoteldeurslot. Met een batterijduur van 18 maanden, een druksterkte van 1000 kg, klasse C-beveiliging en compatibiliteit met verschillende deurtypes. Duurzame constructie met meer dan 100.000 cyclustests.
Hotel beveiligingsdeurslot bestand tegen geweldige impact met 18 maanden batterijduur
Professioneel hotelveiligheidsdeurslot met een batterijduur van 18 maanden, bestand tegen schokken van >1000 kg. Compatibel met verschillende deurtypes (hout, staal, glas, enz.) en biedt toegang met kaart/sleutel. Aanpasbare oplossingen beschikbaar.
Praktisch Split Type Swipe Card Deurslot voor Appartement Hotel Kantoorgebouw
EVERSAFE brandwerend RFID-smartslot met Wi-Fi-connectiviteit, batterijduur van 18 maanden en duurzame roestvrijstalen constructie. Ondersteunt OEM/ODM-aanpassingen voor hotels en commerciële gebouwen.
Fabriek Hot Sale Contactloos Toegang Smart Lock voor Hotel
Contactloos slim slot voor hotels met een batterijduur van 18 maanden, een druksterkte van 1000 kg en Wi-Fi-connectiviteit. Ondersteunt kaart- en sleutelinvoer, werkt op verschillende deurtypes en werkt bij extreme temperaturen (-20℃ tot 60℃).
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.