Elektronische schlüssellose Türschloss Smart mit Smart Access Cards Kostenloses Hotel-Schlosssystem
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων: | Κάρτα Μνήμης | Βαθμός ασφαλείας κυλίνδρου κλειδαριάς: | Γ τάξη |
|---|---|---|---|
| Δίκτυο: | Bluetooth | Έξυπνη εφαρμογή: | Κανένας |
| Τύπος πόρτας: | Πόρτα γυαλιού, ξύλινη πόρτα, πόρτα χάλυβα, πόρτα ανοξείδωτου, πόρτα αργιλίου, πόρτα ορείχαλκου | Υλικό: | Χάλυβας, PP, ανοξείδωτος χάλυβας |
| Επισημαίνω |
Ηλεκτρονική κλειδαριά χωρίς κλειδί,Έξυπνη κλειδαριά πόρτας Bluetooth,Glas Tür schlüssellose Türschloss |
||
Περιγραφή προϊόντος

| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Έξυπνες Κλειδαριές |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | DC6V, συναγερμός χαμηλής μπαταρίας 4.8V |
| Διάρκεια Μπαταρίας | 18 μήνες |
| Αντοχή σε Πίεση | Περισσότερο από 1000 kg |
| Εφαρμόσιμη Πόρτα | Ξύλινη πόρτα / Σιδερένια πύλη / Πόρτα ασφαλείας και παρόμοιοι τύποι |
| Βάρος | 3.5kg |
| Περιβαλλοντικές Απαιτήσεις | Θερμοκρασία: -20℃ έως 60℃, υγρασία ≤95%, χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη |


- Ποιοι είμαστε; Βασισμένοι στο Jiangsu, Κίνα από το 2010, εξυπηρετούμε τη Νοτιοανατολική Ασία, τη Βόρεια Αμερική, την Ανατολική Ευρώπη και τη Νότια Ασία.
- Μπορείτε να προσαρμόσετε; Ναι, δεχόμαστε προσαρμοσμένες προδιαγραφές και απαιτήσεις προϊόντων.
- Μπορείτε να παρέχετε πλήρη συστήματα; Ναι, προσφέρουμε ολοκληρωμένες λύσεις, συμπεριλαμβανομένου λογισμικού κλειδαριάς ξενοδοχείου, συστημάτων φύλαξης εισόδου και συστημάτων ελέγχου ανελκυστήρων.
- Γιατί να μας επιλέξετε; Έμπειρη ομάδα Ε&Α, ισχυρός ποιοτικός έλεγχος, δυνατότητες ενσωμάτωσης συστημάτων και ανταγωνιστικές τιμές μέσω βελτιστοποίησης της εφοδιαστικής αλυσίδας.
- Όροι πληρωμής: Δεχόμαστε PayPal, Alibaba, T/T, L/C. Για μαζικές παραγγελίες: 50% προκαταβολή πριν την παραγωγή, υπόλοιπο πριν την αποστολή.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ποιοτική Χονδρική Ηλεκτρονική Κλειδαριά Πόρτας Χωρίς Κλειδί Έξυπνη με Κάρτες Έξυπνης Πρόσβασης Δωρεάν Σύστημα Κλειδαριάς Ξενοδοχείου Προηγμένο ηλεκτρονικό σύστημα κλειδαριάς πόρτας χωρίς κλειδί σχεδιασμένο για ξενοδοχεία και εμπορικές ιδιοκτησίες, με έξυπνες κάρτες πρόσβασης και ισχυρή τεχνολογία ασ...
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.