Πιο πωλούμενο UL & CE πιστοποιημένο από ανοξείδωτο χάλυβα Αντικλοπτικό κλειδί με σύστημα κλειδαριού πόρτας ξενοδοχείου για ξύλινες σύνθετες πόρτες
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων: | Κάρτα Μνήμης | Βαθμός ασφαλείας κυλίνδρου κλειδαριάς: | Γ τάξη |
|---|---|---|---|
| Δίκτυο: | Bluetooth | Έξυπνη εφαρμογή: | Κανένας |
| Τύπος πόρτας: | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, Πόρτα αλουμινίου, Ορειχά | Υλικό: | ABS, ABS & ανοξείδωτο χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα/ορείχαλκο/πολυανθρακικό υψηλή |
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνες κλειδαριές ξενοδοχείων | Εξουσία: | 4 τμχ αλκαλική μπαταρία 6V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 18 μηνών | Αντοχή πίεσης: | περισσότερα από 1000 κιλά |
| Εφαρμοστέο πάχος πόρτας: | 40-50 χλστ | βάρος: | 3 κιλά |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις: | -20℃ -60 ℃, υγρασία ≤95% Χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη. | ||
| Επισημαίνω |
Πυροσβεστική κλειδαριά από ανοξείδωτο χάλυβα με πιστοποίηση UL,σύστημα κλειδαριού πόρτας ξενοδοχείου για ξύλινες πόρτες,σύνθετη κλειδαριά πόρτας με πιστοποίηση CE |
||
Περιγραφή προϊόντος
Αυτή η πιο δημοφιλής σύγχρονη κλειδαριά πληροί τις αυστηρές απαιτήσεις των εργαστηρίων για την αντοχή σε διάρρηξη και πυρκαγιά.Είναι η υποχρεωτική επιλογή για τα ξενοδοχεία υψηλών ορόφων., νοσοκομεία και εμπορικά κτίρια όπου η συμμόρφωση με τα πρότυπα ANSI βαθμού 1 δεν είναι διαπραγματεύσιμη.
| Ονομασία του προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC6V, συναγερμός χαμηλής μπαταρίας σε 4,8V |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 18 μήνες |
| Δυνατότητα πίεσης | Περισσότερα από 1000 kg |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/ασμή/πολυκαρβονικό υψηλής επιρροής |
| Εφαρμόσιμη πόρτα | Πύλες από σύνθετο ξύλο |
| Βάρος | Περίπου 3kg |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις | Θερμοκρασία: -20°C έως 60°C, υγρασία ≤95%, χωρίς διαβρωτικά αέρια και σκόνη |

Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου από ανοξείδωτο ατσάλι με πιστοποίηση UL & CE. Αντέχει 1000kg+ πίεση, διάρκεια μπαταρίας 18 μήνες και λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών. Ιδανικό για εμπορικές εφαρμογές υψηλής ασφάλειας.
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.