Προσαρμοσμένος τυπικός ηλεκτρονικός κύλινδρος κλειδαριάς πέντε μπουλονιών με τρεις συνδέσεις NFC για ξενοδοχείο με δωρεάν σύστημα εισόδου ξενοδοχείου
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων: | Κάρτα Μνήμης | Βαθμός ασφαλείας κυλίνδρου κλειδαριάς: | Γ τάξη |
|---|---|---|---|
| Δίκτυο: | Bluetooth | Έξυπνη εφαρμογή: | Κανένας |
| Υλικό: | ABS, ABS & ανοξείδωτο χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα/ορείχαλκο/πολυανθρακικό υψηλή | Όνομα προϊόντος: | Έξυπνες κλειδαριές ξενοδοχείων |
| Τύπος πόρτας: | Δωμάτιο από ξύλο, Δωμάτιο από χάλυβα, Δωμάτιο από ανοξείδωτο χάλυβα, Δωμάτιο από αλουμίνιο, | Εξουσία: | 4 τμχ αλκαλική μπαταρία 6V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 18 μηνών | Αντοχή πίεσης: | περισσότερα από 1000 κιλά |
| Εφαρμοστέο πάχος πόρτας: | 40-50 χλστ | βάρος: | 3 κιλά |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις: | -20℃ -60 ℃, υγρασία ≤95% Χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη. | ||
| Επισημαίνω |
Ηλεκτρονικός κύλινδρος κλειδαριάς ξενοδοχείου NFC,Ηλεκτρονική κλειδαριά πέντε μπουλονιών με NFC,Κύλινδρος κλειδαριάς συστήματος εισόδου ξενοδοχείου |
||
Περιγραφή προϊόντος
Η ασφάλεια σημαίνει να έχεις ένα εφεδρικό σχέδιο. Αυτή η premium έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου συνδυάζει την τεχνολογία ψηφιακής πρόσβασης με έναν κρυφό μηχανικό κύλινδρο κλειδιού, διασφαλίζοντας ότι οι επισκέπτες και το προσωπικό μπορούν πάντα να εισέλθουν κατά τη διάρκεια διακοπών ρεύματος ή ηλεκτρονικών δυσλειτουργιών. Αυτός ο σχεδιασμός διπλής λειτουργίας συμμορφώνεται με τους διεθνείς κανονισμούς πυρασφάλειας και παρέχει ηρεμία στους διαχειριστές ακινήτων, καθιστώντας την την ασφαλέστερη επιλογή για χώρους φιλοξενίας όπου η αξιοπιστία είναι αδιαπραγμάτευτη.
| Όνομα προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου |
|---|---|
| Τροφοδοσία | DC6V, συναγερμός χαμηλής μπαταρίας 4.8V |
| Διάρκεια μπαταρίας | 18 μήνες |
| Αντοχή σε πίεση | Περισσότερο από 1000 kg |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβας/ορείχαλκος/πολυκαρβονικό υλικό υψηλής αντοχής |
| Εφαρμόσιμη πόρτα | Τυπικές πόρτες ξενοδοχείων |
| Βάρος | Περίπου 3kg |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις | Θερμοκρασία: -20°C έως 60°C, υγρασία ≤95%, χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου ασφαλείας βαθμού C με NFC/Bluetooth & μηχανική παράκαμψη. Μπαταρία 18 μηνών, αντοχή 1000kg, αντοχή -20℃ έως 60℃. Προσαρμόσιμο για πόρτες από ξύλο/χάλυβα με πλήρη ενσωμάτωση συστήματος εισόδου.
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.