Σύστημα ψηφιακής κλειδαριάς ξενοδοχείου Bluetooth με ολοκληρωμένο λογισμικό διαχείρισης
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων: | Κάρτα Μνήμης | Βαθμός ασφαλείας κυλίνδρου κλειδαριάς: | Γ τάξη |
|---|---|---|---|
| Δίκτυο: | Bluetooth | Έξυπνη εφαρμογή: | Κανένας |
| Τύπος πόρτας: | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, Πόρτα αλουμινίου, Ορειχά | Υλικό: | ABS & ανοξείδωτος χάλυβας, κράμα αλουμινίου, χάλυβας, ανοξείδωτος χάλυβας, ανοξείδωτος χάλυβας/ο |
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνες κλειδαριές ξενοδοχείων | Εξουσία: | 4 τμχ αλκαλική μπαταρία 6V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 18 μηνών | Αντοχή πίεσης: | περισσότερα από 1000 κιλά |
| Εφαρμοστέο πάχος πόρτας: | 40-50 χλστ | βάρος: | 3 κιλά |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις: | -20℃ -60 ℃, υγρασία ≤95% Χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη. | ||
| Επισημαίνω |
Ψηφιακή κλειδαριά ξενοδοχείου Bluetooth,Ψηφιακή κλειδαριά ξενοδοχείου Βαθμού C,Έξυπνη ψηφιακή κλειδαριά πορτών |
||
Περιγραφή προϊόντος

| Ονομασία του προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC6V, συναγερμός χαμηλής μπαταρίας σε 4,8V |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 18 μήνες |
| Δυνατότητα πίεσης | Περισσότερα από 1000 kg |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/ασμή/πολυκαρβονικό υψηλής επιρροής |
| Εφαρμόσιμος τύπος πόρτας | Τυπικές πόρτες ξενοδοχείων |
| Βάρος | Περίπου 3kg |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις | Θερμοκρασία: -20°C έως 60°C, υγρασία ≤95%, χωρίς διαβρωτικά αέρια ή σκόνη |

Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ολοκληρωμένο σύστημα έξυπνης κλειδαριάς ξενοδοχείου με ενσωματωμένο λογισμικό διαχείρισης. Διαθέτει μπαταρία 18 μηνών, αντοχή 1000 kg, ασφάλεια Grade C και λειτουργεί σε όλους τους τύπους θυρών. Βελτιώνει τις λειτουργίες με συγχρονισμό σε πραγματικό χρόνο.
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.