Ατσάλι ατσάλινο Ανοιχτό κλειδί έξυπνη κάρτα RFID κλειδαριά αδιάβροχο κλειδί πόρτας ξενοδοχείου κλειδί για ξενοδοχεία παραλία θέρετρα
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων: | Κάρτα Μνήμης | Βαθμός ασφαλείας κυλίνδρου κλειδαριάς: | Γ τάξη |
|---|---|---|---|
| Δίκτυο: | Wi-Fi | Έξυπνη εφαρμογή: | Κανένας |
| Τύπος πόρτας: | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, Πόρτα αλουμινίου, Ορειχά | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, ανοξείδωτο χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα/ορείχαλκο/πολυανθρακικό υψηλής πρόσκρουσης |
| Όνομα προϊόντος: | Κλειδί ξενοδοχείου | Εξουσία: | 4 τμχ αλκαλική μπαταρία 6V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 18 μηνών | Αντοχή πίεσης: | περισσότερα από 1000 κιλά |
| Εφαρμοστέο πάχος πόρτας: | 40-50 χλστ | βάρος: | 3 κιλά |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις: | -20℃ -60 ℃, υγρασία ≤95% Χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη. | ||
| Επισημαίνω |
Κλειδωτήρα κάρτας RFID από ανοξείδωτο χάλυβα,Κλειδωτήρα κάρτας RFID χωρίς κλειδί,Έξυπνη Κλειδαριά Πόρτας Ξενοδοχείου |
||
Περιγραφή προϊόντος
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονική κλειδαριά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC6V, συναγερμός χαμηλής μπαταρίας σε 4,8V |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 18 μήνες |
| Δυνατότητα πίεσης | Περισσότερα από 1000 kg |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/ασμή/πολυκαρβονικό υψηλής επιρροής |
| Βάρος | Περίπου 3kg |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις | Θερμοκρασία: -20°C έως 60°C, υγρασία ≤95%, χωρίς διαβρωτικά αέρια και σκόνη |












- Εταιρικό υπόβαθρο:Με έδρα το Jiangsu της Κίνας από το 2010, εξυπηρετεί τις αγορές της Νοτιοανατολικής Ασίας, της Βόρειας Αμερικής, της Ανατολικής Ευρώπης και της Νότιας Ασίας.
- Προσαρμογή:Προσαρμοσμένες προδιαγραφές ονομαστικής ισχύος ή τάσης είναι διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος.
- Συμπληρωματικά συστήματα:Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις, συμπεριλαμβανομένου λογισμικού κλειδαριού ξενοδοχείου, συστημάτων φύλαξης εισόδου και συστημάτων ελέγχου ανελκυστήρων.
- Ανταγωνιστικό πλεονέκτημαΈμπειρη ομάδα έρευνας και ανάπτυξης, ανώτερος έλεγχος ποιότητας, δυνατότητες ολοκλήρωσης της εφοδιαστικής αλυσίδας και ανταγωνιστικές τιμές.
- Όροι πληρωμής:Δέχεστε PayPal, Alibaba, T/T, L/C. Για τις orders χύδην: 50% προκαταβολή πριν την παραγωγή, υπόλοιπο πριν την αποστολή.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ατσάλι χωρίς κλειδί έξυπνη κάρτα RFID έξυπνο κλειδί Επαγγελματική αδιάβροχη ηλεκτρονική κλειδαριά πόρτας σχεδιασμένη ειδικά για ξενοδοχεία και θέρετρα παραλίας, με πρόσβαση με κάρτα RFID και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Προδιαγραφές προϊόντος Προδιαγραφές Λεπτομέρειες Ονομασία του προϊ...
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.