Κλειδαριές ξενοδοχείου από ανοξείδωτο ατσάλι Tri Proof με δωρεάν σύστημα λογισμικού
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων: | Κάρτα Μνήμης | Βαθμός ασφαλείας κυλίνδρου κλειδαριάς: | Γ τάξη |
|---|---|---|---|
| Δίκτυο: | Bluetooth | Έξυπνη εφαρμογή: | Κανένας |
| Τύπος πόρτας: | Πόρτα ορείχαλκου, Πόρτα αλουμινίου, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, Πόρτα από χάλυβα, Ξύλινη πόρτα, Γυά | Υλικό: | ABS, ABS & ανοξείδωτο χάλυβα, ανοξείδωτο ατσάλι, κιρσίτης |
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνες κλειδαριές ξενοδοχείων | Εξουσία: | 4 τμχ αλκαλική μπαταρία 6V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 18 μηνών | Αντοχή πίεσης: | περισσότερα από 1000 κιλά |
| Εφαρμοστέο πάχος πόρτας: | 40-50 χλστ | βάρος: | 3 κιλά |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις: | -20℃ -60 ℃, υγρασία ≤95% Χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη. | ||
| Επισημαίνω |
Τεχνικές κλειδαριές ξενοδοχείων από ανοξείδωτο χάλυβα,Κλειδαριές ξενοδοχείου Tri Proof,Κλειδαριές πόρτας με κάρτα-κλειδί Bluetooth |
||
Περιγραφή προϊόντος
Ως επαγγελματίας κατασκευαστής έξυπνων κλειδαριών, παρέχουμε λύσεις κλειδαριών ξενοδοχείων OEM / ODM προσαρμοσμένες στο εμπορικό σας σήμα.
Τα προϊόντα μας συνδυάζουν προηγμένη τεχνολογία RFID, κινητή πρόσβαση και διαχείριση με βάση το cloud για να παρέχουν ασφαλείς, κλιμακωτές και προσαρμόσιμες λύσεις για παγκόσμια έργα φιλοξενίας.
Με αυστηρό έλεγχο ποιότητας και διεθνή πιστοποιητικά, βοηθάμε τους συνεργάτες μας να δημιουργήσουν ανταγωνιστικά έξυπνα συστήματα ξενοδοχείων με αξιόπιστες επιδόσεις και μακροχρόνια αντοχή.
- Τρεις διαφορετικές μεθόδους εισόδου: ασφαλής αριθμητικός κωδικός πρόσβασης, πρόσβαση με κάρτα RFID και παραδοσιακό μηχανικό κλειδί
- Τεχνολογία αντι-pipe στο διαισθητικό πληκτρολόγιο με δυνατότητα ψεύτικου ψηφίου
- Εύκολο χωρίς κλειδί με φυσικό σύστημα ασφαλείας για καταστάσεις έκτακτης ανάγκης
- Ιδανικό για ενοικιαζόμενα ακίνητα, Airbnb, ξενοδοχεία και οικογενειακά σπίτια
- Σύστημα δωρεάν λογισμικού που περιλαμβάνεται στις τιμές χονδρικής

| Ονομασία του προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC6V, συναγερμός χαμηλής μπαταρίας σε 4,8V |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 18 μήνες |
| Δυνατότητα πίεσης | Περισσότερα από 1000 kg |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/ασμή/πολυκαρβονικό υψηλής επιρροής |
| Εφαρμόσιμη πόρτα | Τυπικές πόρτες ξενοδοχείων και κατοικιών |
| Βάρος | Περίπου 3kg |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις | Θερμοκρασία: -20°C έως 60°C, υγρασία ≤95%, χωρίς διαβρωτικά αέρια και σκόνη |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ανθεκτική έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου με τριπλό ξεκλείδωμα (κωδικός πρόσβασης, κάρτα, κλειδί). Ανοξείδωτο/τρι-προστατευτικό υλικό, μπαταρία 18 μηνών, αντοχή 1000kg. Δωρεάν λογισμικό, πολιτική ανταλλακτικών 3%, διαθέσιμες προσαρμοσμένες επιλογές.
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.