Νέο σχεδιασμό Ανθεκτικό σε τρύπες και θερμότητα έξυπνο σύστημα κλειδαριού ξενοδοχείου εμπορικής ιδιοκτησίας
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων: | Κάρτα Μνήμης | Βαθμός ασφαλείας κυλίνδρου κλειδαριάς: | Γ τάξη |
|---|---|---|---|
| Δίκτυο: | Wi-Fi | Έξυπνη εφαρμογή: | Κανένας |
| Τύπος πόρτας: | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, Πόρτα αλουμινίου, Ορειχά | Υλικό: | Ανοξείδωτος χάλυβας, Χάλυβας, Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Όνομα προϊόντος: | έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου | Εξουσία: | 4 τμχ αλκαλική μπαταρία 6V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 18 μηνών | Αντοχή πίεσης: | περισσότερα από 1000 k |
| Εφαρμοστέο πάχος πόρτας: | 40-50 χλστ | βάρος: | 3 κιλά |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις: | -20℃ -60 ℃, υγρασία ≤95% Χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη. | ||
| Επισημαίνω |
ανθεκτική στην έλξη έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου,θερμοανθεκτική κλειδαριά εμπορικής ιδιοκτησίας,Χωρίς κλειδί σύστημα διαχωρισμένων κλειδαριών |
||
Περιγραφή προϊόντος
Βελτιώστε την επιχειρησιακή αποδοτικότητα με το έξυπνο σύστημα κλειδαριάς 912Y-20.
Το προσωπικό του ξενοδοχείου μπορεί να αναθέτει ψηφιακά κλειδιά εξ αποστάσεως, να παρακολουθεί την πρόσβαση στα δωμάτια και να διαχειρίζεται πολλαπλές ιδιοκτησίες μέσω μιας κεντρικής πλατφόρμας — μειώνοντας τον φόρτο εργασίας και βελτιώνοντας την ποιότητα των υπηρεσιών.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Έξυπνη Κλειδαριά Ξενοδοχείου Σύστημα Χωρίς Κλειδί για Εμπορικές Ιδιοκτησίες |
| Τροφοδοσία | DC6V, ειδοποίηση χαμηλής μπαταρίας 4.8V |
| Διάρκεια Μπαταρίας | 18 μήνες |
| Αντοχή σε Πίεση | Περισσότερο από 1000 kg |
| Εφαρμόσιμοι Τύποι Πορτών | Ξύλινη πόρτα, σιδερένια πύλη, πόρτα ασφαλείας και άλλα |
| Βάρος | Περίπου 3.5kg |
| Περιβαλλοντικές Απαιτήσεις | Θερμοκρασία: -20℃ έως 60℃, υγρασία ≤95%, χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη |
=
- 100.000 φορές για δοκιμή ξεκλειδώματος και σάρωσης κάρτας
- Αυτόματη ρομποτική συναρμολόγηση εξαρτημάτων
- 24ωρη δοκιμή γήρανσης τσιπ
- Ολοκληρωμένη συσκευασία προϊόντων
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Νέος Σχεδιασμός Έξυπνη Κλειδαριά Ξενοδοχείου Ανθεκτική σε Παραβιάσεις και Θερμότητα Σύστημα Χωρίς Κλειδί για Εμπορικές Ιδιοκτησίες Βελτιώστε την επιχειρησιακή αποδοτικότητα με το έξυπνο σύστημα κλειδαριάς 912Y-20. Το προσωπικό του ξενοδοχείου μπορεί να αναθέτει ψηφιακά κλειδιά εξ αποστάσεως, να παρα...
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.