Καλύτερη εργοστασιακή πιστοποιημένη CE κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κύλινδρο και λαβή από χαλκό και πρόσβαση με κάρτα με διαχείριση ξενοδοχείου
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων: | Κάρτα Μνήμης | Βαθμός ασφαλείας κυλίνδρου κλειδαριάς: | Γ τάξη |
|---|---|---|---|
| Δίκτυο: | Bluetooth | Έξυπνη εφαρμογή: | Κανένας |
| Τύπος πόρτας: | Πόρτα ορείχαλκου, Πόρτα αλουμινίου, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, Πόρτα από χάλυβα, Ξύλινη πόρτα, Γυά | Υλικό: | ABS, ABS & ανοξείδωτο χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα/ορείχαλκο/πολυανθρακικό υψηλή |
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνες κλειδαριές ξενοδοχείων | Εξουσία: | 4 τμχ αλκαλική μπαταρία 6V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 18 μηνών | Αντοχή πίεσης: | περισσότερα από 1000 κιλά |
| Εφαρμοστέο πάχος πόρτας: | 40-50 χλστ | βάρος: | 3 κιλά |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις: | -20℃ -60 ℃, υγρασία ≤95% Χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη. | ||
| Επισημαίνω |
Πιστοποιημένη κατά CE κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου,Κλειδαριά πρόσβασης με κάρτα με κύλινδρο από χαλκό,Ενσωματωμένη κλειδαριά πόρτας με διαχείριση ξενοδοχείου |
||
Περιγραφή προϊόντος
Αυτή η προηγμένη ψηφιακή κλειδαριά πόρτας αναγνωρίζεται παγκοσμίως ως δημοφιλής λύση ασφαλείας, χρησιμοποιώντας κρυπτογραφημένη τεχνολογία RFID για την αποτροπή κλωνοποίησης καρτών και μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης. Το σύστημα διαθέτει δυνατότητες κωδικού πρόσβασης κατά της υποκλοπής, συναγερμούς παραβίασης και ολοκληρωμένα αρχεία ελέγχου που καταγράφουν κάθε προσπάθεια εισόδου.
- Η προηγμένη κρυπτογραφημένη τεχνολογία RFID αποτρέπει την κλωνοποίηση καρτών
- Λειτουργία κωδικού πρόσβασης κατά της υποκλοπής (όταν είναι εξοπλισμένο)
- Συναγερμοί παραβίασης και ολοκληρωμένα αρχεία ελέγχου
- Η στιβαρή κατασκευή αποτρέπει τις προσπάθειες διάρρηξης
- Ευκολία εισόδου χωρίς κλειδί με υψηλή ασφάλεια
| Όνομα προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου |
| Τροφοδοτικό | DC6V, συναγερμός χαμηλής μπαταρίας στα 4.8V |
| Διάρκεια μπαταρίας | 18 μήνες |
| Αντοχή σε πίεση | Περισσότερο από 1000 kg |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβας/ορείχαλκος/πολυκαρβονικό υλικό υψηλής αντοχής |
| Εφαρμόσιμη πόρτα | Τυπικές πόρτες ξενοδοχείων |
| Βάρος | Περίπου 3kg |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις | Θερμοκρασία: -20°C έως 60°C, υγρασία ≤95%, χωρίς διαβρωτικό αέριο ή σκόνη |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Έξυπνη κλειδαριά ξενοδοχείου με πιστοποίηση CE με κρυπτογραφημένη RFID, ασφάλεια κυλίνδρου Grade C, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και αντοχή 1000+ kg. Συμβατό με διάφορους τύπους θυρών και υλικά, με ίχνη ελέγχου και συναγερμούς παραβίασης.
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.