Ανταλλακτικά αδιάβροχα έξυπνα αλουμινίου κάρτα κωδικού πρόσβασης με μηχανικό κλειδί έξυπνο κλειδί
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων: | Κάρτα Μνήμης | Βαθμός ασφαλείας κυλίνδρου κλειδαριάς: | Γ τάξη |
|---|---|---|---|
| Δίκτυο: | Bluetooth | Έξυπνη εφαρμογή: | Κανένας |
| Τύπος πόρτας: | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, Πόρτα αλουμινίου, Ορειχά | Υλικό: | Kirsite, Ανοξείδωτο ατσάλι/ορείχαλκος/πολυανθρακικό υψηλής πρόσκρουσης |
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνες κλειδαριές ξενοδοχείων | Εξουσία: | 4 τμχ αλκαλική μπαταρία 6V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 18 μηνών | βάρος: | 3 κιλά |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις: | -20℃ -60 ℃, υγρασία ≤95% Χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη. | ||
| Επισημαίνω |
Έξυπνη κλειδαριά Bluetooth,Υδατοασφαλής έξυπνη κλειδαριά,Ηλεκτρονικές κλειδαριές πόρτας κλάσης Γ |
||
Περιγραφή προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Έξυπνες Κλειδαριές Ξενοδοχείων |
| Τροφοδοσία | DC6V, συναγερμός χαμηλής μπαταρίας 4.8V |
| Διάρκεια Μπαταρίας | 18 μήνες |
| Αντοχή σε Πίεση | Περισσότερο από 1000 kg |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβας/ορείχαλκος/πολυκαρβονικό υλικό υψηλής αντοχής |
| Εφαρμόσιμη Πόρτα | Ξύλινες πόρτες |
| Βάρος | Περίπου 3kg |
| Περιβαλλοντικές Απαιτήσεις | Θερμοκρασία: -20℃ έως 60℃, υγρασία ≤95%, χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
IP65 αδιάβροχη έξυπνη κλειδαριά για εξωτερικές ξύλινες πόρτες. Σώμα από κράμα αλουμινίου, διάρκεια ζωής μπαταρίας 18 μήνες, παράκαμψη μηχανικού κλειδιού. Αντέχει σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃) και πίεση 1000kg. Ασφάλεια κυλίνδρου κλειδαριάς Grade C.
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.