Sistema de gestión hotelera con logotipo personalizado, cerradura de puerta con tarjeta inteligente para oficina
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων: | Κάρτα Μνήμης | Βαθμός ασφαλείας κυλίνδρου κλειδαριάς: | Γ τάξη |
|---|---|---|---|
| Δίκτυο: | Bluetooth | Έξυπνη εφαρμογή: | Κανένας |
| Τύπος πόρτας: | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, Πόρτα αλουμινίου, Ορειχά | Υλικό: | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι/ορείχαλκος/πολυανθρακικό υψηλής πρόσκρουσης |
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνες κλειδαριές ξενοδοχείων | Εξουσία: | 4 τμχ αλκαλική μπαταρία 6V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 18 μηνών | Αντοχή πίεσης: | περισσότερα από 1000 κιλά |
| Εφαρμοστέο πάχος πόρτας: | 40-50 χλστ | βάρος: | 3 κιλά |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις: | -20℃ -60 ℃, υγρασία ≤95% Χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη. | ||
| Επισημαίνω |
cerradura de tarjeta inteligente para sistema de gestión hotelera,cerradura de puerta con logotipo personalizado para oficina,cerradura de embutir con software gratuito |
||
Περιγραφή προϊόντος
Προσφέρετε μια πραγματικά απρόσκλητη εμπειρία στους επισκέπτες με την έξυπνη λύση κλειδαριού ξενοδοχείου μας.
Το σύστημα ψηφιακών κλειδαριών υποστηρίζει κωδικούς πρόσβασης που βασίζονται στον χρόνο και την απομακρυσμένη διαχείριση, επιτρέποντας στα ξενοδοχεία να αυτοματοποιούν τις εργασίες, εξασφαλίζοντας παράλληλα υψηλό επίπεδο ασφάλειας και ευκολίας.Ιδανικό για σύγχρονα έξυπνα ξενοδοχεία και ιδιότητες σε στυλ Airbnb.
| Ονομασία του προϊόντος | Έξυπνες κλειδαριές ξενοδοχείων |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC6V, συναγερμός χαμηλής μπαταρίας σε 4,8V |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 18 μήνες |
| Δυνατότητα πίεσης | Περισσότερα από 1000 kg |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα/ασμή/πολυκαρβονικό υψηλής επιρροής |
| Εφαρμόσιμη πόρτα | Τυπικές εμπορικές πόρτες |
| Βάρος | Περίπου 3kg |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις | Θερμοκρασία: -20°C έως 60°C, υγρασία ≤95%, χωρίς διαβρωτικά αέρια και σκόνη |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Προσαρμόσιμη κλειδαριά πόρτας με έξυπνη κάρτα για ξενοδοχεία και γραφεία. Διάρκεια μπαταρίας 18 μήνες, ασφάλεια Grade C, ισχύς 1000+ kg. Ανθεκτικά υλικά, δουλεύει σε διάφορους τύπους πόρτας. Δωρεάν λογισμικό, με δυνατότητα Bluetooth, ισχυρή απόδοση από -20℃ έως 60℃.
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.