Özel Logo 100000 Yazma / Silme Döngüleri 8K Bit 13.56Mhz Ofis Otel Daire için Mifare Kartları
Ürün Detayları
| Çip: | F08 | İletişim arayüzü: | RFID, NFC Teknolojisi |
|---|---|---|---|
| Sıklık: | 13,56 MHz, 13,56 MHz | Başvuru: | Otel, Üyelik Kartı, Erişim Kontrolü, Kartvizit, banka, trafik, kulüp, spor salonu, süpermarket, otop |
| Özel Özellikler: | Su geçirmez / hava koşullarına dayanıklı, mini etiket | Ambalajlama: | Beyaz Kutu |
| Malzeme: | PVC, PET, Biyo PVC, Kağıt | Boyut: | 86*54*0.76mm veya özelleştirilmiş akıllı kart |
| Kart Yüzeyi: | Mat/Parlak/kaplama | Kabartma: | Altın gümüş |
| Tip: | M1 | Veri Depolama: | 8000 |
| Konut: | Laminasyon, Güvenilir, pürüzsüz baskı yüzeyi. | Özelleştirilmiş destek: | LOGO Baskı Özelleştirme |
| Vurgulamak |
Ofis Mifare Kartları,Mifare Kartları 13.56Mhz,Apartman fiyatı rfid kartları |
||
Ürün Açıklaması

| Malzeme | PVC, PET, Ahşap, BioPVC ve diğer özel malzemeler |
|---|---|
| Boyut | 85.5 * 54 * 0.86mm veya özelleştirilmiş boyutlar |
| Baskı | Tam Renkli Baskı |
| Mevcut Çip | Tüm büyük kilit sistemleriyle uyumlu |
| Frekans | 13.56MHz |
| Standart | ISO/IEC14443 |
| Veri Kapasitesi | 8K bit |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila 70°C |
| Yeniden Yazma Döngüleri | 100.000 kez |
| Veri Saklama | 10 yıldan fazla |


Ürün Özellikleri
Özel Logo 100000 Yazma/Silme Döngüsü 8K Bit 13.56Mhz Ofis/Otel/Apartman Çalışan Kartları 100.000 yazma/silme döngüsü ve 8K bit kapasiteli yüksek performanslı 13.56MHz RFID kartlar, ofis, otel ve apartman erişim kontrol sistemleri için idealdir. Teknik Özellikler Malzeme PVC, PET, Ahşap, BioPVC ve di...
RFID Kartlı Akıllı Kart Otel Kapı Kilidi, Ekonomik Yazılım Ücretsiz Destek
Ekonomik, yazılım gerektirmeyen RFID akıllı kart otel kapı kilidi. 18 ay pil ömrü, 1000 kg basınç dayanımı, C Sınıfı güvenlik ve çeşitli kapı tipleriyle uyumluluk özelliklerine sahiptir. 100.000'den fazla döngü testiyle dayanıklı yapı.
Otel Güvenlik Kapısı Kilitleri 18 aylık pil ömrü ile şiddetli darbeye dayanıklı.
18 ay pil ömrüne sahip, 1000 kg'dan fazla darbeye dayanıklı profesyonel otel güvenlik kapısı kilidi. Çeşitli kapı tipleriyle (ahşap, çelik, cam vb.) uyumludur ve kartlı/anahtarlı erişim imkanı sunar. Özelleştirilebilir çözümler mevcuttur.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.