Δημοφιλής Ασφάλεια και το Μηχανικό Κλειδί για Ψηφιακή Κλειδαριά Πόρτας Έκτακτης Ανάγκης με Σύστημα Διαχείρισης Ξενοδοχείου
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων: | Κάρτα Μνήμης | Βαθμός ασφαλείας κυλίνδρου κλειδαριάς: | Γ τάξη |
|---|---|---|---|
| Δίκτυο: | Bluetooth | Έξυπνη εφαρμογή: | Κανένας |
| Τύπος πόρτας: | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, Πόρτα ορείχαλκου, Πόρτα | Υλικό: | ABS, ABS & ανοξείδωτο χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα/ορείχαλκο/πολυανθρακικό υψηλή |
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνες κλειδαριές ξενοδοχείων | Εξουσία: | 4 τμχ αλκαλική μπαταρία 6V |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 18 μηνών | Αντοχή πίεσης: | περισσότερα από 1000 κιλά |
| Εφαρμοστέο πάχος πόρτας: | 40-50 χλστ | βάρος: | 3 κιλά |
| Περιβαλλοντικές απαιτήσεις: | -20℃ -60 ℃, υγρασία ≤95% Χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη. | ||
| Επισημαίνω |
μηχανικό κλειδί ψηφιακή κλειδαριά πόρτας,κλειδαριά πόρτας σύστημα διαχείρισης ξενοδοχείου,κλειδαριές ενσωματωμένης πρόσβασης έκτακτης ανάγκης |
||
Περιγραφή προϊόντος
Ασυμβίβαστη Ασφάλεια: Ψηφιακή Κλειδαριά Πόρτας με Αξιόπιστη Μηχανική Πρόσβαση Έκτακτης Ανάγκης
Σε κρίσιμες καταστάσεις, η αξιοπιστία είναι υψίστης σημασίας. Αυτή η δημοφιλής κλειδαριά ασφαλείας διαθέτει κρυφή μηχανική πρόσβαση έκτακτης ανάγκης, εξασφαλίζοντας άμεση είσοδο κατά τη διάρκεια διακοπών ρεύματος, εξάντλησης μπαταρίας ή ηλεκτρονικών δυσλειτουργιών. Σχεδιασμένο για να πληροί αυστηρούς κώδικες πυρασφάλειας και οικοδομικούς κανονισμούς, αυτό το σύστημα διπλής πρόσβασης εγγυάται ότι οι επισκέπτες και οι ομάδες έκτακτης ανάγκης μπορούν πάντα να έχουν πρόσβαση στο δωμάτιο, παρέχοντας ηρεμία στους διευθυντές ξενοδοχείων και τους ιδιοκτήτες ακινήτων που δίνουν προτεραιότητα στην ασφάλεια των επισκεπτών πάνω απ' όλα.
| Όνομα Προϊόντος | Έξυπνες Κλειδαριές Ξενοδοχείων |
|---|---|
| Τροφοδοσία | DC6V, συναγερμός χαμηλής μπαταρίας 4.8V |
| Διάρκεια Μπαταρίας | 18 μήνες |
| Αντοχή σε Πίεση | Περισσότερο από 1000 kg |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβας/ορείχαλκος/πολυκαρβονικό υλικό υψηλής αντοχής |
| Εφαρμόσιμη Πόρτα | Τυπικές πόρτες ξενοδοχείων |
| Βάρος | Περίπου 3kg |
| Περιβαλλοντικές Απαιτήσεις | Θερμοκρασία: -20℃ έως 60℃, υγρασία ≤95%, χωρίς διαβρωτικό αέριο και σκόνη |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ψηφιακή κλειδαριά ξενοδοχείου με ασφάλεια Grade C, παράκαμψη μηχανικού κλειδιού για έκτακτες ανάγκες, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και αντοχή 1000+ kg. Λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και πληροί τους κώδικες πυρασφάλειας.
Οικονομικό λογισμικό δωρεάν υποστήριξη έξυπνη κάρτα κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με κάρτα RFID
Οικονομική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με έξυπνη κάρτα RFID χωρίς λογισμικό. Διαθέτει διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, αντοχή πίεσης 1000 kg, ασφάλεια Grade C και συμβατότητα με διάφορους τύπους θυρών. Ανθεκτική κατασκευή με 100.000+ δοκιμές κύκλου.
Κλειδωτήρας ασφαλείας ξενοδοχείου ανθεκτικός σε βίαιες επιπτώσεις με 18 μήνες ζωής μπαταρίας
Επαγγελματική κλειδαριά πόρτας ασφαλείας ξενοδοχείου με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ανθεκτική σε κρούση >1000kg. Συμβατό με διάφορους τύπους πόρτας (ξύλο, ατσάλι, γυαλί κ.λπ.) και προσφέρει πρόσβαση με κάρτα/κλειδί. Προσαρμόσιμες λύσεις διαθέσιμες.
Πρακτική Πόρτα Κλειδώματος Κάρτας Διαμερίσματος Τύπου Split Για Ξενοδοχείο Γραφείου
Έξυπνη κλειδαριά RFID EVERSAFE πυρίμαχη με συνδεσιμότητα Wi-Fi, διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών και ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα. Υποστηρίζει προσαρμογή OEM/ODM για ξενοδοχεία και εμπορικά κτίρια.
Εργοστάσιο Hot Sale Ασύνδετη πρόσβαση έξυπνη κλειδαριά για το ξενοδοχείο
Έξυπνη κλειδαριά χωρίς επαφή για ξενοδοχεία με διάρκεια μπαταρίας 18 μηνών, ισχύ πίεσης 1000 κιλών και συνδεσιμότητα Wi-Fi. Υποστηρίζει την είσοδο κάρτας και κλειδιού, λειτουργεί σε διάφορους τύπους θυρών και λειτουργεί σε ακραίες θερμοκρασίες (-20℃ έως 60℃).
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.