Roestvrij staal hotel slimme sloten digitaal systeem met software hotel appartement
Productdetails
| Opties voor gegevensopslag: | Geheugenkaart | Beveiligingsklasse slotcilinder: | Graad C |
|---|---|---|---|
| Netwerk: | Bluetooth | Slimme app: | Geen |
| Deurtype: | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij stalen deur, Aluminium deur, Messing deur, Houten d | Materiaal: | ABS, ABS en roestvrij staal, roestvrij staal, roestvrij staal/messing/slagvast polycarbonaat |
| Productnaam: | Slimme hotelsloten | Stroom: | 4 stuks 6V-alkalinebatterij |
| Levensduur van de batterij: | 18 maanden | Druksterkte: | ruim 1000 kg |
| Toepasselijke deurdikte: | 40-50 mm | gewicht: | 3KG |
| Milieuvereisten: | -20℃ -60 ℃, vochtigheid ≤95% Geen corrosief gas en stof. | ||
| Markeren |
Hotel slimme sloten van roestvrij staal,Appartement Hotel Smart Sloten,Digitaal hotel slot van klasse C |
||
Productbeschrijving
| Productnaam | Slimme hotelsloten |
| Stroomvoorziening | DC6V, laag batterij alarm bij 4,8V |
| Levensduur van de batterij | 18 maanden |
| Druksterkte | Meer dan 1000 kg |
| Materiaal | Roestvrij staal/kasseroen/hoge impact polycarbonaat |
| Toepasselijke deur | Standaard deuren van hotels en appartementen |
| Gewicht | Ongeveer 3 kg |
| Milieueisen | Temperatuur: -20°C tot 60°C, luchtvochtigheid ≤95%, geen corrosieve gassen en stof |
Producthoogtepunten
Roestvrij staal hotel deur slot digitaal systeem met hotel software beveiliging deur slot hotel en appartement Geavanceerd digitaal beveiligingssysteem met geïntegreerde hotelsoftware, ontworpen voor hotels en appartementen. Productspecificaties Productnaam Slimme hotelsloten Stroomvoorziening DC6V, ...
Economische software Gratis ondersteuning Smart Card Hotel deur slot Met RFID kaart
Economisch, softwarevrij RFID-smartcard hoteldeurslot. Met een batterijduur van 18 maanden, een druksterkte van 1000 kg, klasse C-beveiliging en compatibiliteit met verschillende deurtypes. Duurzame constructie met meer dan 100.000 cyclustests.
Hotel beveiligingsdeurslot bestand tegen geweldige impact met 18 maanden batterijduur
Professioneel hotelveiligheidsdeurslot met een batterijduur van 18 maanden, bestand tegen schokken van >1000 kg. Compatibel met verschillende deurtypes (hout, staal, glas, enz.) en biedt toegang met kaart/sleutel. Aanpasbare oplossingen beschikbaar.
Praktisch Split Type Swipe Card Deurslot voor Appartement Hotel Kantoorgebouw
EVERSAFE brandwerend RFID-smartslot met Wi-Fi-connectiviteit, batterijduur van 18 maanden en duurzame roestvrijstalen constructie. Ondersteunt OEM/ODM-aanpassingen voor hotels en commerciële gebouwen.
Fabriek Hot Sale Contactloos Toegang Smart Lock voor Hotel
Contactloos slim slot voor hotels met een batterijduur van 18 maanden, een druksterkte van 1000 kg en Wi-Fi-connectiviteit. Ondersteunt kaart- en sleutelinvoer, werkt op verschillende deurtypes en werkt bij extreme temperaturen (-20℃ tot 60℃).
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.