Indringend bestand Trigger Bolt Indoor Locking Dead Bolt Smart Door Apartment Locks
Productdetails
| Opties voor gegevensopslag: | Geheugenkaart | Beveiligingsklasse slotcilinder: | Graad C |
|---|---|---|---|
| Netwerk: | Bluetooth | Slimme app: | Geen |
| Deurtype: | Messing deur, aluminium deur, roestvrijstalen deur, stalen deur, houten deur, glazen deur, houten de | Productnaam: | Slimme hotelsloten |
| Materiaal: | Roestvrij staal/messing/slagvast polycarbonaat | Stroom: | 4 stuks 6V-alkalinebatterij |
| Levensduur van de batterij: | 18 maanden | Druksterkte: | ruim 1000 kg |
| Toepasselijke deurdikte: | 40-50 mm | gewicht: | 3KG |
| Milieuvereisten: | -20℃ -60 ℃, vochtigheid ≤95% Geen corrosief gas en stof. | ||
| Markeren |
Doorzichtige appartementsloten,Slimme appartementsloten,Slimme appartementen slotjes |
||
Productbeschrijving

| Productnaam | Slimme Hotelsloten |
| Voeding | DC6V, alarm bij lage batterijspanning van 4.8V |
| Batterijduur | 18 maanden |
| Druksterkte | Meer dan 1000 kg |
| Materiaal | Roestvrij staal/messing/polycarbonaat met hoge slagvastheid |
| Toepasbare Deur | Standaard hoteldeuren |
| Gewicht | Ongeveer 3kg |
| Omgevingsvereisten | Temperatuur: -20°C tot 60°C, luchtvochtigheid ≤95%, geen corrosief gas en stof |




Producthoogtepunten
Slimme Hotelslot met Geavanceerde Beveiligingsfuncties Professioneel smart deurslot-systeem met anti-inbraak triggerbout en interne vergrendelingscilinder technologie met gratis controlesysteem. Technische Specificaties Productnaam Slimme Hotelsloten Voeding DC6V, alarm bij lage batterijspanning van ...
Economische software Gratis ondersteuning Smart Card Hotel deur slot Met RFID kaart
Economisch, softwarevrij RFID-smartcard hoteldeurslot. Met een batterijduur van 18 maanden, een druksterkte van 1000 kg, klasse C-beveiliging en compatibiliteit met verschillende deurtypes. Duurzame constructie met meer dan 100.000 cyclustests.
Hotel beveiligingsdeurslot bestand tegen geweldige impact met 18 maanden batterijduur
Professioneel hotelveiligheidsdeurslot met een batterijduur van 18 maanden, bestand tegen schokken van >1000 kg. Compatibel met verschillende deurtypes (hout, staal, glas, enz.) en biedt toegang met kaart/sleutel. Aanpasbare oplossingen beschikbaar.
Praktisch Split Type Swipe Card Deurslot voor Appartement Hotel Kantoorgebouw
EVERSAFE brandwerend RFID-smartslot met Wi-Fi-connectiviteit, batterijduur van 18 maanden en duurzame roestvrijstalen constructie. Ondersteunt OEM/ODM-aanpassingen voor hotels en commerciële gebouwen.
Fabriek Hot Sale Contactloos Toegang Smart Lock voor Hotel
Contactloos slim slot voor hotels met een batterijduur van 18 maanden, een druksterkte van 1000 kg en Wi-Fi-connectiviteit. Ondersteunt kaart- en sleutelinvoer, werkt op verschillende deurtypes en werkt bij extreme temperaturen (-20℃ tot 60℃).
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.