HF PVC NFC Kartvizit Mifare Kartları RFID Elektronik Kapı Kilit Temizlik Kartı
Ürün Detayları
| Çip: | F08 | İletişim arayüzü: | RFID, NFC Teknolojisi |
|---|---|---|---|
| Sıklık: | 13,56 MHz, 13,56 MHz | Başvuru: | Otel, Üyelik Kartı, Erişim Kontrolü, Kartvizit, banka, trafik, kulüp, spor salonu, süpermarket, otop |
| Özel Özellikler: | Su geçirmez / hava koşullarına dayanıklı, mini etiket | Ambalajlama: | Beyaz Kutu |
| Malzeme: | PVC, PET, Biyo PVC, Kağıt | Boyut: | 86*54*0.76mm veya özelleştirilmiş akıllı kart |
| Kart Yüzeyi: | Mat/Parlak/kaplama | Kabartma: | Altın gümüş |
| Tip: | M1 | Veri Depolama: | 8K |
| Konut: | Laminasyon, Güvenilir, pürüzsüz baskı yüzeyi. | Özelleştirilmiş destek: | LOGO Baskı Özelleştirme |
| Vurgulamak |
NFC Mifare Kartları,Kapı kilidi Mifare kartları,PVC mi bilet kartı |
||
Ürün Açıklaması

| Malzeme | PVC, PET, Ahşap, BioPVC vb. |
| Boyut | 85.5*54*0.86mm veya özel boyut |
| Baskı | Tam Renkli Baskı |
| Kullanılabilir Çip | Tüm ana kilit sistemleriyle uyumludur. |
| Sıklık | 13.56MHz |
| Standart | ISO/IEC14443 |
| Veri kapasitesi | 8K bit |
| Kabul edilen çalışma sıcaklığı | -25-70 derece. |
| Döngüyü yeniden yaz | 100Binlerce kez. |
| Veri tasarrufu | 10 yıldan fazla |


- Deneyimli profesyonel teknik araştırma ve geliştirme ekibi
- Güçlü kontrol sistemi eşleşme yeteneği
- Gelişmiş Ar-Ge ve kalite kontrolü yetenekleri
- Tedarik zincirinin entegrasyonu yoluyla rekabetçi fiyatlandırma
Ürün Özellikleri
Toptan Çin Fabrikası HF PVC NFC Kartvizit RFID Elektronik Kapı Kilit Temizlik Kartı Yeni Fabrika ile Ürün Özellikleri Malzeme PVC, PET, Ahşap, BioPVC vb. Boyut 85.5*54*0.86mm veya özel boyut Baskı Tam Renkli Baskı Kullanılabilir Çip Tüm ana kilit sistemleriyle uyumludur. Sıklık 13.56MHz Standart ISO...
RFID Kartlı Akıllı Kart Otel Kapı Kilidi, Ekonomik Yazılım Ücretsiz Destek
Ekonomik, yazılım gerektirmeyen RFID akıllı kart otel kapı kilidi. 18 ay pil ömrü, 1000 kg basınç dayanımı, C Sınıfı güvenlik ve çeşitli kapı tipleriyle uyumluluk özelliklerine sahiptir. 100.000'den fazla döngü testiyle dayanıklı yapı.
Otel Güvenlik Kapısı Kilitleri 18 aylık pil ömrü ile şiddetli darbeye dayanıklı.
18 ay pil ömrüne sahip, 1000 kg'dan fazla darbeye dayanıklı profesyonel otel güvenlik kapısı kilidi. Çeşitli kapı tipleriyle (ahşap, çelik, cam vb.) uyumludur ve kartlı/anahtarlı erişim imkanı sunar. Özelleştirilebilir çözümler mevcuttur.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.