ANSI EURO Standard M1 Encryption Card Java Card Smart RFID Card voor toegang tot deuren
Productdetails
| Chip: | F08 | Communicatie-interface: | RFID, NFC-technologie |
|---|---|---|---|
| Frequentie: | 13,56 MHz, 13,56 MHz | Sollicitatie: | Hotel, lidmaatschapskaart, toegangscontrole, visitekaartje, bank, verkeer, club, sportschool, superm |
| Speciale kenmerken: | Waterdicht/weerbestendig, MINI TAG | Verpakking: | Witte doos |
| Materiaal: | PVC, PET, bio-PVC, papier | Maat: | 86*54*0,76 mm of aangepaste smartcard |
| Kaartoppervlakte: | Mat/Glans/afwerking | Embossing: | Goud Zilver |
| Type: | M1 | Gegevensopslag: | 8000 |
| Huisvesting: | Lamineren, betrouwbaar, glad printoppervlak. | Ondersteuning op maat: | LOGO-afdrukaanpassing |
| Markeren |
ANSI smart rfid kaart,Door Access smart rfid kaart,M1 smartcard tarief |
||
Productbeschrijving

| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Materiaal | PVC, PET, Hout, BioPVC enz. |
| Grootte | 85.5*54*0.86mm of maat |
| Drukwerk | Volkleurenprinten |
| Beschikbare chip | Compatibel met alle belangrijke slotsystemen |
| Frequentie. | 13.56MHz |
| Standaard | ISO/IEC 14443 |
| Gegevenscapaciteit | 8K bit |
| Aanvaardbare werktemperatuur | -25-70 graden. |
| Herschrijfcyclus | 100, 000 keer |
| Gegevensbewaring | meer dan 10 jaar |


- Wie zijn wij?We zijn gevestigd in Jiangsu, China, beginnen vanaf 2010, verkopen naar Zuidoost-Azië, Noord-Amerika, Oost-Europa, Zuid-Azië.
- Kun je het nominale vermogen of de spanning aanpassen?Ja, het aanpassen van producten is aanvaardbaar.
- Kan uw bedrijf het hele systeem leveren?Ja, we kunnen de benodigde systemen leveren, inclusief hotel slot software, toegangsbewakingssysteem, liftcontrolesysteem en meer.
- Waarom zou je bij ons kopen en niet bij andere leveranciers?We hebben een ervaren technisch onderzoek en ontwikkeling team.Prijsvoordeel van de integratie van de toeleveringsketen.
- Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?We accepteren betaling via Paypal, Alibaba, T/T, L/C, etc. Voor bulk bestelling rekenen we 50% voor de productie en het resterende saldo vóór verzending.
Producthoogtepunten
Fabrieksbestseller ANSI & EURO Standard M1 Encryption Card Java Card Smart RFID Card voor toegang tot deuren Productoverzicht High-performance RFID-smartcards ontworpen voor beveiligde toegangscontrolesystemen voor deuren, compatibel met ANSI- en EURO-normen. Technische specificaties Specificatie ...
Economische software Gratis ondersteuning Smart Card Hotel deur slot Met RFID kaart
Economisch, softwarevrij RFID-smartcard hoteldeurslot. Met een batterijduur van 18 maanden, een druksterkte van 1000 kg, klasse C-beveiliging en compatibiliteit met verschillende deurtypes. Duurzame constructie met meer dan 100.000 cyclustests.
Hotel beveiligingsdeurslot bestand tegen geweldige impact met 18 maanden batterijduur
Professioneel hotelveiligheidsdeurslot met een batterijduur van 18 maanden, bestand tegen schokken van >1000 kg. Compatibel met verschillende deurtypes (hout, staal, glas, enz.) en biedt toegang met kaart/sleutel. Aanpasbare oplossingen beschikbaar.
Praktisch Split Type Swipe Card Deurslot voor Appartement Hotel Kantoorgebouw
EVERSAFE brandwerend RFID-smartslot met Wi-Fi-connectiviteit, batterijduur van 18 maanden en duurzame roestvrijstalen constructie. Ondersteunt OEM/ODM-aanpassingen voor hotels en commerciële gebouwen.
Fabriek Hot Sale Contactloos Toegang Smart Lock voor Hotel
Contactloos slim slot voor hotels met een batterijduur van 18 maanden, een druksterkte van 1000 kg en Wi-Fi-connectiviteit. Ondersteunt kaart- en sleutelinvoer, werkt op verschillende deurtypes en werkt bij extreme temperaturen (-20℃ tot 60℃).
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.