13.56Mhz PVC RFID NFC Erişim Kontrol Kartı Çalışan Kimliği Ofis Kimliği İçin Akıllı Erişim Kartı
Ürün Detayları
| Çip: | F08 | İletişim arayüzü: | RFID, NFC Teknolojisi |
|---|---|---|---|
| Sıklık: | 13,56 MHz, 13,56 MHz | Başvuru: | Otel, Üyelik Kartı, Erişim Kontrolü, Kartvizit, banka, trafik, kulüp, spor salonu, süpermarket, otop |
| Özel Özellikler: | Su geçirmez / hava koşullarına dayanıklı, mini etiket | Ambalajlama: | Beyaz Kutu |
| Malzeme: | PVC, PET, Biyo PVC, Kağıt | Boyut: | 86*54*0.76mm veya özelleştirilmiş akıllı kart |
| Kart Yüzeyi: | Mat/Parlak/kaplama | Kabartma: | Altın gümüş |
| Tip: | M1 | Veri Depolama: | 8000 |
| Konut: | Laminasyon, Güvenilir, pürüzsüz baskı yüzeyi. | Özelleştirilmiş destek: | LOGO Baskı Özelleştirme |
| Vurgulamak |
13.56Mhz akıllı erişim kartı,NFC akıllı erişim kartı,Ofis mifare kimlik kartları |
||
Ürün Açıklaması
| Malzeme | PVC, PET, Ahşap, BioPVC vb. |
|---|---|
| Boyut | 85.5 * 54 * 0.86mm veya Özel boyut |
| Baskı | Tam Renkli Baskı |
| Kullanılabilir Çip | Tüm ana kilit sistemleriyle uyumludur. |
| Sıklık | 13.56MHz |
| Standart | ISO/IEC14443 |
| Veri kapasitesi | 8K bit |
| Kabul edilen çalışma sıcaklığı | -25°C ile 70°C arasında |
| Döngüyü yeniden yaz | 100Binlerce kez. |
| Veri tasarrufu | 10 yıldan fazla |
Ürün Özellikleri
Yeni Fabrika 13.56Mhz PVC RFID NFC Erişim Kontrol Kartı Çalışan Kimliği / Ofis Kimliği için Akıllı Erişim Kartı Profesyonel akıllı erişim kartları, çalışan kimliği, ofis erişim kontrolü ve güvenli tesis yönetimi için tasarlanmıştır. Ürün Özellikleri Malzeme PVC, PET, Ahşap, BioPVC vb. Boyut 85.5 * ...
RFID Kartlı Akıllı Kart Otel Kapı Kilidi, Ekonomik Yazılım Ücretsiz Destek
Ekonomik, yazılım gerektirmeyen RFID akıllı kart otel kapı kilidi. 18 ay pil ömrü, 1000 kg basınç dayanımı, C Sınıfı güvenlik ve çeşitli kapı tipleriyle uyumluluk özelliklerine sahiptir. 100.000'den fazla döngü testiyle dayanıklı yapı.
Otel Güvenlik Kapısı Kilitleri 18 aylık pil ömrü ile şiddetli darbeye dayanıklı.
18 ay pil ömrüne sahip, 1000 kg'dan fazla darbeye dayanıklı profesyonel otel güvenlik kapısı kilidi. Çeşitli kapı tipleriyle (ahşap, çelik, cam vb.) uyumludur ve kartlı/anahtarlı erişim imkanı sunar. Özelleştirilebilir çözümler mevcuttur.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.